Projekt bungalov 4 kk

Dobrý den, dostali jsme první náhled dispozice od projektanta. Budu vděčná za jakékoliv připomínky.
Odpovědět
Mě by vadil ten záchod hned za vstupem. Tam se budou blbě otevírat i dveře. A nechtěla bych ložnici vedle garáže.
Odpovědět
Mě se ten návrh moc líbí - je to čisté, promyšlené a tak nějak akorát. Jediné co bych prohodila je wc a sprcha tak, aby bylo v koupelně víc světla a "nesmrdělo" hned u vchodových dveří okno z wc.
Odpovědět
mne by se líbilo kdyby se vstupovalo na chodbu a ne aby se do všech místností dalo jít přes obývací pokoj jinak chválím dva stejně velké dětské pokoje
Odpovědět
Jak již bylo řečeno, garáž vedle ložnice je špatně, probudí vás každý odjezd z garáže
Odpovědět
Profilova fotka
Moc pekny navrh (a ja tu moc casto nechvalim🙂, je videt, ze prosel rukama profesionala). Ja bych si jeste pohrala s koupelnou (vana i sprchac mi prijde zbytecne, usporila bych misto a dala dvojumyvadlo) a jidelni stul mi prijde maly.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Tiez by som volila nemat prechod cez obyvak do izieb. Obchadzat krb ked ides do kuchyne... Do kuchyne sa chodi casto, povedala by som ze najcastejsie ako inam. Velke okno k jedalenskemu stolu. Vymenila by som sprchu a vanu a otvaranie dveri do kupelne opacne. Sirka terasy by mi nestacila. Ak tam ma byt stol a stolicky na jedenie, aspon 3 m. Velke okno do spalne je zbytocne, privelke okna do izieb sa mi zda tiez. Okna na garazi a technicien su tiez nejake velke, bude na nich mreza? Dvere z garaze do technickej a z nej bon su nejak v strede... Nedomyslene... Okno v technickej pri stene? Co planujete s tou technickou miestnostou? Zmesti sa vam bojler do pracovne? Tam by bol najblizsie k vodnym pripojkam.
Odpovědět
Děkuji všem za reakce. S dispozicí jsme docela spokojení. Budeme chtít pár menších úprav:zrušit okno v komoře, v garáži jen jedno okno, možná úplně zrušit dveře mezi garáží a technickou. V dětských pokojích jen klasická okna. Šatnu zvětšit směrem do ložnice. Původně měl být kotel s bojlerem v místnosti označené jako prádelna, ale asi by se tam vše nevešlo. Proto projektant navrhl, abychom kotel a bojler přesunuli do do garáže, kde měl být jen sklad věcí na zahradu... Ještě s koupelnou váháme, zda neprohodit záchod se sprchou.
Odpovědět
@michellejm No nevim davat bojler do studené garáže (nebo bude vytápěná?) a táhnout teplou vodu přes celý dům - podle mě to neni moc šikovné řešení.....
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?