Projekt bungalov 4+kk - vaše názory

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o zhodnocení našeho projektu - domeček 4+kk se sedlovou střechou. Vstup do domu je SV, kuchyň V, obývák JV, pokojíčky J-JZ, ložnice SZ. Uspořádání nábytku budeme někde měnit (kuchyň, obývák, pokojíčky), stejně tak otvírání dveří (špajz, samostatné WC). Garáž nebude pro auto, ale bude sloužit spíše jako dílna a úschovna kol, bruslí aj., přičemž ji chceme ještě oddělit a 2. část využít na věci potřebné pro zahradu. Vytápění: krb + teplovodní podlahovka (+ žebřík v TM a koupelně; příp. ještě uvažujeme dát někam radiátor), k pozemku je zavedena pouze elektrika. Předem moc děkuji za jakékoli rady či tipy. P.
Odpovědět
Až na ten přetlak v obýváku a jídelně se mi to řešení líbí. Kdybych z nějakého důvodu musel šetřit prostorem, udělal bych si stůl jen pro 4 a přirazil ho kratší hranou ke stěně k oknu. Ještě mě napadá, co udělat místo šatny u ložnice zádveří č. 2 a zajistit si tak průchod k autu suchou nohou a v teple?
Odpovědět
Profilova fotka
Z komory vedle garáže bych udělala průchod přímo do garáže. Nevíte kdy tam co budete potřebovat a neustále pobíhat vnějškem okolo domu může být časem otravné...
Odpovědět
Děkuji, o průchodu popřemýšlíme.. obývák s jídelnou budeme muset dořešit, ale rozměry budou muset nejspíše zůstat.
Odpovědět
Někdo ještě nějaké rady či tipy, prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
Mně by osobně vadilo wc bez okna, předpokládám, že je to hlavní wc v domě a to v koupelně je jako doplňkové. Zkusila bych oddělit samostatnou část v technické místnosti a tam ho dát. Pak by se dala trochu i přeskládat koupelna, trochu ji třeba zmenšit, když tam odpadne ten výkus a naopak třeba trochu šoupnout zeď v technické a vstupní chodbě, ať nepřijdete o prostor.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?