Projekt bungalov návrh

Hezký den, máme první návrh na bungalov, prosím o nějaké postřehy a připomínky. Nějak si nejsem jistá tou úzkou kuchyní. A jestli je to okno v kuchyni dobrý nápad. Tech. místnost je za garáží. Děkuji za názory
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, Hned na první pohled se mi nelíbí ten vchod. Záchod přes jedny dveře do obýváku, to vám neprojde. A co bych já osobně nechtěla, je garáž vedle ložnice.
Odpovědět
Profilova fotka
Nelíbí se mi to... ten vchod rovnou do OP si umím představit leda tak v nějakém přímořském apartmánu, ale ne v RD v našich podmínkách. Navíc je to strašně malé, dle pokojiků budete 4 a těch bund a bot... prostě chybí oddělené zádveří. Ten stůl... skříplý mezi sedačku a linku. Přitom obyvak nevypadá až tak malý, ale je nešťastně rozvržení. WC bez umyvadla k ničemu. V koupelně to okno až za vanou, ta technická až za garáží...bude tam asi pračka. To by mě asi taky rychle přestalo bavit běhat tam přes garáž. Ta šatna v ložnici je tak malá, že by asi stejně posloužila nika na vestavěnou skříň. Tak bych raději udělala místo na vestavku a z druhé strany třeba niku na tu pračku se sušičkou. Nebo skříňku na věci. Celkově je tam málo místa na úložné prostory. Působí to na mě, že jste na malém prostoru chtěli všechno. Asi bych se vzdala garáže a udělala lepší dům a auta hodila jen pod přístřešek....
Odpovědět
plánujeme ještě zádveří uzavřít, aby wc zůstalo v zádveří, to jsem zapomněla dopsat, děkuji za postřehy
Odpovědět
Dobrý den, ten projekt je ještě nedokonalý.1. Obývák je vyřešený opravdu špatně, ta sedačka tam nemá co dělat, to byste se tam nevešli a zbytek by byl nevyužitý prostor. 2.Okno v kuchyni je super, jinak by to bylo příliš tmavé. 3.Kuchyň mi přijde příliš stísněná, úzká, ale neznám přesné rozměry. 4.V té technické je pračka, sušička? To mi přijde naprosto šílené pochodovat do pračky přes garáž. 5.Ta šatna má jaké rozměry? Ten nápad se mi líbí, pěkně vyřešeno, ale přijde mi to malé. (ale opět neznám rozměry) . Na 1. verzi to není nejhorší. 😉
Odpovědět
Omlouvám se za úroveň vyhotovení.
Odpovědět
Také bych dala na samostatný záchod malé umyvadlo - tudíž zvětšila toaletu. A v koupelně bych posunula dveře ke sprcháči, aby jste neotevřela dveře a hned náraz na umyvadla a možná bych dala i ten záchod vedle umyvadel, i když tuto kombinaci nemusím, tak tady v tom rozložení místnosti bych to dala. Nebo by se dalo aspoň za ty dveře něco dát - skříňka, koš na prádlo. A také mi úplně nesedí ten obývák, jestli bude naproti gauči tv, tak to nějak úplně…nesedí. Okno v kuchyni super a kuchyň pěkná. Hezké realizovaní.
Odpovědět
@norikakaa děkuji, rozměry ještě přesně nemáme, děkuji za skvělý nápad zmenšit garáž a udělat přístup rovnou do tech.místnosti.
Odpovědět
Z mého pohledu několik připomínek: 1. Oddělil bych zádveří 2. Zapřemýšlel bych, jestli chcete vstup z předsíně přímo do obýváku (veškeré návštěvy dětí budou procházet přes obývák, zrovna když vy se budete vyvalovat u TV. 🙂) 3. Je nutná garáž v domě a nestačí přístřešek před domem? (prostor se dá lépe využít, auto méně trpí a není smrad a hluk v domě) 4. "Výkus" na terasu zbytečně prodražuje dům a přitom nic nepřináší (naopak, zvyšuje ochlazovanou plochu domu). 5. TM je přes celý dům (než vám v kuchyni/koupelně poteče teplá voda, odpustíte spoustu vody do kanálu...) 6. Dveře do spíže mají pouzdro za wc (tzn. "dutá" zeď mezi wc a obytnou částí - vše půjde slyšet)
Odpovědět
Vezměte si, kolik bude stát ta garáž pro autíčko. V přepočtu na dům 600.000 Kč například? Vykašlal bych se na to a o to větší si udělal místnosti. Věřte, že nebudete litovat. V té garáži tak tak projdete kolem auta. Pokud je místo, udělal bych stání a když už platím těžké prachy za dům, trávil bych v něm já, ne auto.
Odpovědět
Rozhodne jsem pro zruseni garaze. Pri dnesnich cenach za stavebni material to je mrhani prostredky, opravdu. Existuji i nazory, ze auto v uzavrene garazi pres zimu degraduje.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?