První nástřel architelktonické studie - prosím o názor

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, prosím o názor na první variantu od architekta, která se bude upravovat, samozřejmě něco vidíme sami na první dobrou, ale nechci Vás tím ovlivňovat, děkuji :) jinak šírka domu je 7,5m a pozemku 13,8m...
Odpovědět
1
2
3 záchody v domě a ani jeden samostatně? To je škoda. Taky mi přijde zbytečné dávat 3 koupelny pro čtyřčlennou domácnost, ale co už, to je na každém, aby si to zvážil. Taky vstup z obýváku na WC mi přijde přinejmenším divný. Máme nyní WC za rohem, nicméně, je jen chodba bez dveří mezi kuchyní s obývákem a WC a jde slyšet opravdu všechno. Vstup do technické bych nedával ze zádveří. My jsme to tak původně měli, zrušili jsme ho a dali jsme z chodby a chválíme si to jako jedno z nejlepších rozhodnutí. Jinak v tom update mi nějak nesedí ty schody.
Odpovědět
Máme taky patrový dům a určitě by bylo lepší, kdybychom měli šatnu dole. Návrh se mi líbí kromě te koupelny dole. Dům by přece měl poskytovat více soukromí než třeba byt v paneláku. Být u vás na návštěvě a muset jít na toaletu, tak je mi to krajně nepříjemné.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?