Rodinný dům Astra od G Servisu

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj vsichni, kteri jste se rozhodli pro Astru od G-servisu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak vás všechny zdravím :-) , máme se fajn, i když teď jsem momentálně s nervama na prášky: moje babi je hodně stará (88) a nemocná a je v dd, barák po ní byl přepsaný na tátu, nicméně tam bylo věcné břemeno na dožití, tátovi je 70, barák je mezi Kladnem a Berounem, což je od nás cca 200km, a táta se o to nezvládá starat, navíc nikdo tam bydlet nepůjde a jezdit 200 km posekat trávník je trochu šílenost ;-) , tak to věcné břemeno zrušil a rozhodl se to prodat a prý nám většinu peněz dá |-| :-) . Teď ve čtvrtek mu tam akorát mají přijít na prohlídku potencionální kupci - sousedi - mají druhou půlku - je to dvojdomek, tak snad to dopadne dobře a domluví se na nějaké dobré ceně . Jen odhad je na 2 m. A táta doufám slovo dodrží a nějaké peníze nám z toho dá |-| ;-). Teoreticky by se z toho dal koupit pozemek a postavit hrubá, pak bychom zastavili tenhle, kde bydlíme a vzali si na něj kontokorent na pár let, za ty půjčené peníze to dodělali a zaplatili ten úvěr prodejem tohohle stávajícího. Tak se necháme překvapit, jak to bude... Jak říkám, snad slovo dodrží a když ne, tak se svět nezboří, mluvit s našima nepřestanu, akorát se to stavění posune o 3 roky (po rodičáku, až se vrátím do práce). Teď nezbývá než čekat, jak to dopadne...a přesně tohle čekání a přešlapování na místě nemám ráda :-(. Hezký den všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sabcav psa a dvě kočky. Které nemáme kam dát a hlavně malá na nich dost visí. No co půjdeme někam do podnájmu. ted je spíš problém,že máme jasné ultimatum od babi,že tu můžeme zůstat jen do září a bohužel práce zatím žádná. a díky za pochvalu,my hlavně využili toho,že vstup bal za 1,-. Přeji,at vám to dobře dopadne. Jo kdyby u nás rodina dodržela co naslibovala ohledně bytu a chaty :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@benjik aha, to je vás tolik? Já přemýšlím, že až holky odrostou, tak si pořídám želvičku x-) . Teˇˇd by jí týraly, Andy by s ní možná leda házela jako s míčem :-D ;-) . A moc držím palce na podnájem a hlavně práci |-| :-) ;-). No uvidíme, jak to dopadne, já doufám, že dobře, ale když ne, tak se z toho hroutit nebudu ;-) . Holt si počkáme... ;-) :-( , ale radši ať to vyjde :-) . Tos em i taky bohužel kolikrát stalo, že vlastní rodina se zachovala hnusně a cizí o dost líp...mě teď dost štvou tch, jsem ráda, že tam nakonec nestavíme :-p, i když loni jsem z toho nebyla nadšená, že tch jednou jo pozemek a podruhé ne, ale teď už vidím, že to bylo jen dobře ... Ty jo, tak to je dobrý, vstup za korunu :-. x-) . Taky to máte blízko, nebo blíž, do Plzně k dr. a do zoo to holky zvládají, uvidíme, jak dají Prahu? Snad nebudou moc vyvádět, nebo nás manžel příště nikam nevezme :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) , koukám, jaké je to mrtvo =-) . Návštěvu zoo jsme zvládly dobře :-) , Terka je dítě za odměnu, ta byla tak v pohodě 8-) , s Andy, když byla jako mimi, bych si na to netroufla :-x . S prodejem zatím nic nového :-( , ale alespoň už je to nafocené :-) . Navíc jsme zjistili, že G servis staví v Lázních Bohdaneč nový vzorový dům - Lyra plus, takže sestřička Astry :-D ;-), - sice je to dřevostavba, ale tak o materiál nám nejde, tam je jasno, spíš to vidět ještě naživo, než se na 100% rozhodneme :-) ;-) . Kolaudace má být někdy v srpnu, tak už vím, kam si v září nebo v říjnu uděláme s manželem výlet :-) . Ale bez holek,a bychom na to měli klid ;-) , snad bude tch ochotná je pohlídat :-) . Jinak se koupeme v bazénku - Terka prozatím v malým a Andí ve velkým a manžel dal do pergoly nový rákos - okolo nás je to průchoďák a pak tam každý čučí 8-( , takhle je to mnohem lepší :-) ;-) . Hezké léto 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,no u nás nového nic.Nejdýl v půli září musíme být vystěhovaný,ale kam půjdeme netuším. Páč úspory padly,ted když byl muž bez práce a do nové nastupuje až tento měsíc,tak snad se nám povede si někde půjčit:-/ jinak my začínáme uvažovat,že by jsme až to bude reálný místo stavby domku koupili zatím byt a někde kus zahrady a až někdy časem pak postavit nějaký malý bungalov.no uvidíme,co bude za rok a za pár let,třeba vyhraju jackpot:-D @sabcav Ono se říká,že když je první dítě živel,tak pak je druhé za odměnu:-) Lyra byla i náš favorit,je to krásný dům. Možnás e k němu i vrátíme,ale s úpravami. Náš štěstí,že chce být Andy v tom kruhu,mě z něj loni malá vylízala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) , nestačím se divit :-N , tak skvěle jsem se pobavila nad kampaní nw a ono je to celé vymazané =-) . Asi pro jistotu :-D :-p ;-) . Táta je akorát na baráku po babi, sousedi z vedlejší půlky dvojdomku, co to nejdřív odmítli, zase začínají mít zájem, což by bylo fajn, akorát mi přijde, že na něj hrajou pěkný divadýlko, nejdřív že to nechtějí, pak že jo...prostě aby se lekl, že to neprodá a šel s cenou dolů 8-(. Tak uvidíme, s čím se vrátí ;-). Jedeme tam v sobotu na návštěvu, ale i na pouť :-) @benjik Ája má nakázáno být v tom kruhu a nevylézat a bohudíky jí nenapadla vylejzat - resp. to může, ale když je s ní v bazénu někdo dospělý, jinak zákaz ;-) . Sakra, dopoledne mi tu na pc Andy něco vymáčkla a přímo na téhle stránce a mám všechno u modré střechy moc zvětšené a netuším, jak to zmenšit, když přejdu na seznam a nebo jiné stránky, je to ok =-) , mrška jedna :-D .
Odpovědět
kuk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hlásím,že po týdnu máme konečně zase funkční net. Odešel nám modem a s O tu byly jen problémy,tak nám dnes udělali upc. Jinak u nás nic nového,tamten byt jak jsem vám na facu posílala jsme nevzali,měli jsme z toho blbý pocit. U dalších dvou byla strašně vysoká kauce,u jednoho mi přišla na meil z realitky jen strohá odpověd bez pozdravu,že půlka září je pro klientku na nastěhování moc pozdě. No a u dalšího doufám,že je ještě volný a domluvíme se na prohlídce bytu. Jo a asi z 5 se ani neozvali,copak o to,u soukromníků to chápu,ale že realitka na to kašle.:-/ @mitote @sabcav škoda,že nice wood skončil,dobře jsem se bavila a proč je vymazali? já si nestihla ten tvůj příspěvěk Gabi ,přečíst. Sabi,taky máme malou ajťačku,kolikrát jen zírám,co s pc umí:-) Už se naučila i hrát pexeso na něm:-)To je teda pěkný odrb od sousedů. No jinak my jsme se včeraq na 90% rozhodli,že dokud budou děti malé,tak budeme v bytě. Koupíme až to bude možné 3+1 s balkonem a někde kus zahrady a baráček,až vyrostou a vylétnou z hnízda. Rozhodla pro to nejen cena. byt a zahrádku tu pořídme dohromady tak za 1,5mega,ale stavět to by byly min. 2,5. jsme právě o víkend byly u známých,co to taskhle mají,mají byt a nedaleko cca.10 minut chůze zahrádku,kde mají nádherný velký zahradní domek ze dřeva a bohatě to stačí. no a hlavně co si budeme povídat,my jsme v paneláku zlenivěli a nějaké hrabání sněhu v zimě mě už vůůůbec neláka. :-D
Odpovědět
@benjik mas to v IP
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, máme se tak nějak střídavě, mě pro změnu zubařka včera zase vyndavala nervy z dalšího zubu (jeslti to takhle půjde dál, tak budu za chvíli jak Jágr, zubů budu mít plnou pusu, akorát ne svých ]-( ). Včera mě pěkně naštvala tchýně, jela s námi a byli jsme domluvené, že koupí Terce náušničky (stalo se), ale že prý Andy taky MUSÍ něco dostat, tak jí vybrala přes můj protest vybrala zlatý řetízek a znamení berana (A je beran ). Fakt jsem měla 100 chutí stropit tam scénu, stálo 4500, které vyhodila úplně zbytečně: na malých dětech se mi řetízky nelíbí, je to žluté zlato (A má náušničky z bílého, tluče se to jak blázen , A je éro, buď se s tím někde uškrtí, nebo to přetrhne a ztratí, tak to bude hezkých pár let jen ležet ve skříni…). Já jsem vděčná za každý prodej věcí po holkách a teď musím koupit kombinézu Andy na zimu a zimní boty, saně, autosedačku pro Terku a tchýně si prostě nedá říct a hází prachy oknem…no nic... ale: Snad to nezakřiknu a něco se ještě nepodělá, ale domek po babi je téměř prodaný -kupci zálohu poslali a v po se dělá přepis na katastr a až bude v katastru vložený nový majitel, banka uvolní peníze a pošle je dědovi, kupec hypotékou prošel :-) . Nejsou to teda ti sousedi, ti na dědu hráli pěkné divadlo, chtěli to, ale taky chtěli o 300 táců slevit 8-( . Už tak to děda prodal za odhadní cenu, no což, hlavně že to má z krku a že nám z toho něco dá ;-) . @benjik tak co byt, už něco máte? Jinak ad ten byt a docházet na zahradu a stavět až budou děti velké: U nás to moc nejde, pže třeba Terky pokojík má 9m2 a až tam bude mít Tery za rok velkou postýlku, není mi jasné, kam by se dal za pár let psací stůl do školy (a aby si psala a učila u jídelního stolu nebo u Andy, tak to se mi zrovna moc nezamlouvá :-( . Navíc tady ani zahrádkářská kolonie není a nebaví mě ani soused, natož víc sousedů :-p. @mitote ta stará kuchyně masakr, těším se na fotky nové ;-). Cena víc než super x-). Tak jsem si ještě hrála a napadlo mě udělat z astry toto (ale už to teda moc astra není :-D ): co na to říkáte, přijímám nápady i kritiku ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Je to tu děsně mrňavé, mrkněte do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sabcav no máme i nemáme,domluveno něco je, problém je rozdíl v termínu stěhování,co chce babi a manželovi výplaty. Máme s estěhovat 15 max a muž bere až 25..Navíc si stejně musíme ještě někde půjčit. páč,ta práce kde měl být muž od července byla jen ojeb,tak pracuje až ted od sprna. K tomu pokojíku,my tady máme ted taky 9 a vejde se jak válenda,Nelči postel 140x70,tak psací stůl,šatní skřín a komoda. Pro jedno dítě je 9 metrů akorát,ale nevím jestli vy tam nemáte obě holky.A nemyslím zahradu v zahr.kolonii,to jsou pidi zahrady. normální stav. pozemek někde hodně na kraji nebo v chko,jsou kolikrát i za třetinu toho co stavební tady přímo ve městě.Tobě ten zub budou nahazovat, mě taky tahaly kdysi nerv a dali jen výpln. Fíha,4500,- za řetízek pro tak malý dítě, Já včera koupila Nel ten dřevěný s korálky za 29,- a hned ho málm ztartila,ty děti o vážně neohlídají. ad ten obrázek,jelikož na něm nic skoro nevidím,tak nevím. a s tím prodejem je to super.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@benjik tak s bytem držím palce :-) . Nn, holky jsou netopýři a ruší se navzájem (teda i s námi), každá má svůj vlastní pokojík, když ten pokoj má tak blbě dveře, maxiokno, topení a ještě je tam komín, že to je fakt problém tam něco dostat :-S . Zub nechají mrtvý 8-( . Tak druhý pokus s tím návrhem, jsem si to vytiskla přímo z toho programu, že to vyfotím a pak nahraju fotku sem a pže mám slabou cartridge, tak to nebylo vidět, tak jsem to obtáhla fixem...no snad to bude lepší |-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/s...
Odpovědět
Profilova fotka
@sabcav pacovnu nedávej k dílně,když tam muž bude něco vrtat a ty budeš pracovně bude tě to rušit. tu dej třeba místo koupelny,páč koupelna hne du vchodu moc dobrý nápad není takže já bych to viděla takto místo pořadí koupelna,tech. m a pracovna pracovna,koupelna a tech.m. A u garáže zrušit příčku spolu s dílnou nechat to jako jeden velký prostor,jednak se tam vejde pak jakékoilv auto a muž si může dát nářadí po celé místnosti. Noa nahoře mi příjde zbytečná komora,když máte každý svou šatnu, o to bych zvětšila ložnici.
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi @zmyzulka @sabcav @mitote holky, ikea katolog 2012 už je doma,dnes bylve schránce a já jen slintám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@benjik závidím :-) ;-) , švagr tam byl v týdnu, 3/4 věcí, co jsem chtěla, neměli nebo nenašel a katalog mi zapomněl vzít, grrrrrr :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sabcav prý je i na netu
Odpovědět
Profilova fotka
@benjik jj, je :-) , ale když já si ten katalog nejradši prohlížím na wc a ve vaně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sabcav :-D :-D :-D
Odpovědět
ja uz slintala v tydnu :-D
Odpovědět
já jen na netíku, ve schránce vůbec nic
Odpovědět
Profilova fotka
@benjik jako neprovokuj jooo :-D já ho budu mít ve schránce tipuju tak za tři měsíce až si o něj zase znova napíšu že nepřišel :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sabcav na můj vkus to má moc chodeb, ale zase je super, že je propojená garáž s domečkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sabcav tak jsem na to ještě víc mrkla, mě se asi víc líbila ta původní varianta kde nejsou ty dvě nudle... a co všechno budete mít v té technické místnosti? nešlo by to s koupelnou udělat jako jednu velkou místnost? my máme třeba bojler nahoře, přijde mi to praktičtější protože se umýváme, koupeme, sprchujeme nahoře takže tam je teplá voda hned, kdežto když jsme bydleli u našich tak když jsme se sprchovali tak jsme dlouho čekali než odteče studená voda (koupelna nahoře, bojler dole) a mě to vždycky děsně točilo a navíc větší spotřeba vody. dole ta teplá voda není tak potřeba, protože nádobí skoro nemyju a myčka a pračka si vodu sehřeje sama...
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka Ahojky, tak už jsme přestěhovaní. K tomu bojleru a teplé vodě k patře...my máme nádrž na teplou vodu v tech.místnosti v přízemí, ale máme nějaké čerpadélko, které vykouzlí to, že teplá voda teče hned i v patře. Nevím, jak bych to popsala, nazvala, nejsem technik.
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik aha, tak to neznám :-) a jééé vy už jste přetěhovaní, to je super co? :-) hned se jdu mrknout na fotky, snad to stihnu než se Oliv vzbudí
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik no coto toto! žádné nové fotky? ale teda ta koupelna se vám povedla! fakt moc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka Fotky musím teprve nasázet, ale nic moc nového nemám. Zatím máme doma všude krabice s krámama, tak ani není co fotit. V kuchyni nám chybí dodělat ještě jedna skřínka. Momentálně manžel dodělává lišty v přízemí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak domeček prodanej, peníze na účtě a my máme otevřený účet u dědy, prý nám to do ruky (resp.na účet nedá, aby jsme to nerozfofrovali :-D ) , no nevím, asi by mě nenapadlo kupovat třeba nové auto, když chceme stavět ;-) . Ale příští rok bychom rádi k moři, Andy má ekzém a my už taky dlouho nikde nebyli (od r. 2008), tak už vidím, jak se na to bude tvářit, když mě dneska v Kauflandu důležitě upozorňoval, že musím vzít Andy nějaký hnus chemický pitíčko za 9,- místo dobrý džusík za 15,-, pže teď musíme přece šetřit :-p. Teď je manžel v Budějovicích pracovně na Živitelce, tak až dorazí, tak začneme obcházet úřady a hlavně musíme nějak udolat tu cenu pozemku, pže 500 za metr je dost, zvlášť, když tu jsou st. pozemky i za 150,-/m2 (ale ty jsou na úplně pitomým místě nebo to chce majitel prodat celé najednou 5000 metrů =-) . Ale taky jsou tu pozemky za 700/m2, ale ty mají vstup od jihu, a to nechceme, hezky sever, nebo severozápad. Snad to stáhneme |-| :-) ;-) , ale měli bychom, 5 let jsem smlouvala ve směnárnách Chequepoint, tak mám se smlouváním dost zkušeností :-D ;-) . A taky ten inzerát už je v rk přes rok, tak o to asi moc zájem není, resp. tenhle pozemek jsem našla jen v jedné realitce, tak doufám, že s nima nemá uzavřenou exkluzivní smlouvu =-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?