Změna oken při stavbě

Dobrý večer, ráda bych se zeptala na to, když budeme dávat příští týden všechny dokumenty na stavební úřad a potřebujeme posunout francouzské dveře na vedlejší stěnu, je to velký problém? Projektanta mám na dovolené a na stavební úřad se nemůžu od pondělí dovolat. Dočetla jsem se, že je potřeba změnový formulář před dokončením stavby, ale nevím, jestli tedy zkusit domluvit s projektantem, ať to okno rovnou předělá. Protože ty "pod úřady" asi nemají vliv na okna, nebo se to nějakého úřadu týká? Myslím že maximálně bezpečností zpráva, ale nejsem si jistá Děkuji
Odpovědět
@markeet22 No, já musel dát změnu před dokončením stavby a doložit upravené PBŘ při změně oken.
Odpovědět
@davex a zdrželo vás to nějak hodně? jako jestli na tu změnu mají zase 30 dnů, nebo jak toto vůbec funguje? 😄 Většina lidí prý postaví a už se stěhují, i když ještě nemají ani zkolaudováno
Odpovědět
@markeet22 Řešil jsem to v průběhu stavby. Úřad tu změnu poslal všem sousedům a ti měli nějaký čas se tomu vyjádřit. Mám sousedy v pohodě, takže jsem normálně stavěl dál, respektive, měl jsem už hrubou stavbu skoro hotovou 😄
Odpovědět
@davex jo tak super, tak to se mi ulevilo 😄
Odpovědět
@markeet22 No ale pozor, ať se nenajde nějaký hnidopich, taky jsme měli už pár případů i u nás 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?