Ostrava-kompletní rekonstrukce-firma

Dobrý den, chystáme se na komplet rekonstrukci našeho bytu 3+1 v Ostravě (elektřina, omítky, podlahy, vybourání jádra- nová koupelna, kuchyň, zasklení balkonu). Máte někdo doporučení na firmu, která dělá rekonstrukce,, na klíč''? Jelikož v bytě již bydlíme, potřebujeme i aby rekonstrukce proběhla rychle, představovali bychom si max 4-5 týdnu, je to reálné? Budu ráda za Vaše zkušenosti či doporučení 🙂
Odpovědět
Nedovedu si představit rekonstrukci, když tam bydlíte, protože jsem to dělal. Toho prachu co je při tom, to je sila
Odpovědět
@milan1965 při rekonstrukci tam samozřejmě nebudeme, šli bychom bydlet k rodině nebo kamarádům, ale jelikož nechceme nikoho moc dlouho otravovat proto potrebujeme aby to bylo rychlé, opravdu max těch 5 týdnů, tak me zajimalo jestli je to reálné nebo je to jen nějaká moje naivní představa 🤔
Odpovědět
Ono záleží kolik se na to vrhne lidí, já to dělal sám o víkendech a po práci, elektriku, SDK podhledy obývák, chodba, koupelna ta se nebourala byla z panelu. Nejhorší byly ty drážky pro elektriku a vypínače a zásuvky. Jezdím přes Kozlovice všiml jsem si firmy hatom.cz dělají přestavby, tak je zkuste oslovit
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?