Zkušenosti s Fermacellovými deskami pod lepený vinyl

Dobrý den všem, prosím vás o radu. Rekonstruujeme byt a rozhodli jsme se na podlahy použít lepený vinyl. Byt je starý a v jedné polovině jsou parkety, které budou strženy a pod nimi se nachází škvára a trámky. Hledali jsme řešení na vyrovnání podlahy a sešlo se nám několik návrhů. Nejvíce se nám zatím líbí návrh této skladby: parozábrana pod podsyp podsyp fermacell do 2cm fermacell desky 20 mm penetrace samonivelační stěrka do 3mm pokládka vinylu lepeného Máte prosím někdo zkušenost s fermacellovými deskami? Prošla jsem x diskuzí, ale moc jsem toho z osobních zkušeností nenašla. Od jedné podlahové firmy jsem se dozvěděla, že je s tímto systémem problém a že plesniví. Tak jsme nyní na pochybách. Moc děkuji za názory a přeji všem krásný den
Odpovědět
Dobrý den, mohli bychom se zeptat, jak jste nakonec dopadli? Jsme ve stejné situaci... Díky 🙂
Odpovědět
@misshha Dobrý den, mohli bychom se zeptat, jak jste nakonec dopadli? Jsme ve stejné situaci... Díky 🙂
Odpovědět
Dobrý den, máme fermacell se suchým vyrovnávacím podsypem a na deskách je lepený vinyl a jsme spokojeni 🙂 Máme i kontakt na šikovného podlaháře, kdyby byl zájem 🙂
Odpovědět
Máme tuhle podlahu 8 let a jsme spokojení. Polystyren, fermacell, el.podlaha, nivelace, velkoformátová dlažba. I bez dilatace nic nepraská, nehoupe, nevrže. Montáž byla rychlá a jednoduchá.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?