Podomítková baterie do sprchy Novaservis

Profilova fotka
Máte prosím někdo ve sprše podomítkovvou baterii od Novaservis? Jde mi o to jestli se dá dostat i po zabudování do "střev" kvůli vyčištění nebo výměně kartuše aniž by jsme sekali obklad. Vím, že to má Grohe a Hansgrohe ale tam je jiná cena 🙈 Chceme kupovat celý set, sprchu, baterií + sprchovou pevnou hlavu. Díky za rady
Odpovědět
Profilova fotka
@luciekocur Ahoj máme tuto https://www.siko.cz/vanova-baterie-no... A dostat se do ní dá, na ten zelený modul který je zapuštěný ve zdi se nasune krycí rámeček na výstupky těla baterie, uvnitř toho rámečku jsou těsnící O-kroužky takže tam to těsní přes ně a k obkladu se rámeček přisilikonuje. Takže pokud se něco stane tak se rámeček opatrně odřízne od silikonu a sundá no a pak je ten modul který má kryt přišroubovaný klasickými šroubky, torx nebo křížák to už si nevzpomínám a do něj se normálně dostaneš a vyměníš kartuš.. Pokud vydržíš do zítra můžu poslat foto. 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@jarin1 Ahoj, díky moc za reakci, my chtěli přímo tento set a nebyla jsem si jistá jestli to jde.
Odpovědět
Profilova fotka
@luciekocur Jo je to to samé, stejná řada co máme my takže to půjde tak jak jsem psal.
Odpovědět
Profilova fotka
@jarin1 Díky moc, ať se daří na stavbě 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?