Bungalov 150m2. Vlezeme se do 2 000 000 Kč?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme stavět bungalov 150m2, foto mám v albu. Bude valbová střecha, podlahové topení, stavět budeme svépomocí. Jaký je váš názor, mohli bychom se vlézt do 2 000 000,- ?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@poolpool vejdete se klidně i do 1,5mil ale stejně tak vám nemusí stačit 2mil, záleží pouze na vašem standartu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
máme zastavěnou plochu 149,5m2 a jsme na 2 mil. Hrubá stavba firma - za hodně dobrou cenu, zbytek my a dodavatelsky. Nemáme hotovou terasu a zahradu.
Odpovědět
@vodak01 co myslíš těmi zdmi v tvé hrubé stavbě? myslíš obvodové zdivo a nebo už i příčky??? :-)
Odpovědět
@amazing v ceně jsem měl započteny i příčky
Odpovědět
ahoj, my budeme mit bungalov s garáží, 170m, rozpočet máme max. 2300 000 bez pozemku, s tim ze si většinu budeme dělat sami.. musíš ale vědět co chceš, s čím se spokojis nebo nespokojis, pak ti opravdu nemusí stačit ani 3 mil :) ale podle me takovej normal se za 2 mil. postavit dá :)
Odpovědět
děkuji za názory,doufáme že se vejdeme do 1,8mil.,ale jak už tu zaznělo záleží na tom s čím se spokojíme(zlacené kliky,křišťálové lustry) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@poolpool tak pokud vám stačí obklady z OBI za 99kč, plovoučka za 120kč, umyvadlo za 500kč, nebo kuchyň z Ikei za 50tis... atd tak se do 1,8mil vejdete ;-)
Odpovědět
@petrsv1000 takovej extrém jako plovoučku z OBI za 120kčm2 a umivadlo za 500kč tak to ne :-p .Budeme se snažit využít všech možností ,které nám naši známí nabízí(např.brácha dělá u kuchyní,otec a strejda ve stavebnictví)zvolíme asi tuhle variantu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@poolpool jj :-) taky sem chtěl kuchyň do 150tis ;-) a je za 230 :-D a to nemáme žádnej luxus... peníze mizej a nevím jak.... =-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@veravera můžu se jen zeptat informačne, která firma vám to dělala, chceme začít stavět a váš koment mě zaujal, máme totiž projekt o stejné výměře.. děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jurenkovav je to firma z Teplicka a jmenuje se Mezotti :-) byli jsme max. spokojeni!
Odpovědět
Článek se načítá
děkuji za odpověď... mrknu na to :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@petrsv1000 Ty jo, já mám taky kuchyň rozpočet 160 tis, tak doufám že to zmákneme :-D To mi přišlo dost. Jak to že si skončil na 230. tis?
Odpovědět
Profilova fotka
@ally8 tak těch 150tis byla jen moje představa :-D ale realita byla jiná, je pravda že ji máme ve vysokám lesku, skl.obklad za linkou, výsuvy, rohové ledviny, osvětlení skříněk, nerezové rámečky atd... ale cena je včetně spotřebičů a třeba troba stála 27tis takže ono to pak naskákalo.... samotná kuchyň byla asi za 140tis ;-)
Odpovědět
Máme kuchyň která stála 140 tisíc ale protože byla poslední je za 60 tisíc = spokojenost ( bez elektroniky ) Kamarád postavil barák za 5 mega i ze zahradou .... 550 tisíc už dal za kameny a celý barák má obložený kamenem.... EXTRÉM Chce člověk ušetřit ? Nesmí spěchat .... čekat ..... hledat .... ptát se a mít známé .... když člověk potřebuje bydlet za půl roku tak je jasný že za všechno dá 100 % částku a nic neušetří... já naštěstí nespěchám a mám ty známé :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak momentálně řešíme užasneho kretena odhadce, který přízemní dum 150m2- obdelník, sedlo střecha,žádné extremy..odhad na 3,3 mil ...tudíž banka dělá problemy s profinancováním...např. zdivo odhadl na 750tis( koupeno za 250t..) a podobné " reálné " ceny...
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?