Bungalov 4+1 do 1 700 000. Jde to?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Dobrý den, chtěla bych se optat zda je možné do 1 700 000 bungalow 4+1 nebo 4+kk cca okolo 100m2 bez všemožnejch vymožeností. Vlastní pozemek máme. Chtěla bych se zeptat co a jak bude výhodnější zda svépomocí a kolik tak ušetříme, nebo dřevostavbu ve fázi před dokončením. Děkuji.
Odpovědět
1
2
Fotky zajímavé - šlo by napsat u jednotlivých konstukcí? Podlaha, stěna a střecha? Děkuji.
Odpovědět
@petraxname tak určitě, pokud jezdíte kolem a když mě tam potkáte klidně se stavte na obhlídku :)
Odpovědět
@rebut - Založení domu na zemních vrutech - Skladba podlahy (zevnitř -> ven): Podlahová krytina -> 2x OSB3 4pd 18mm -> nosná příhradová konstrukce vyplněná tepelnou izolací -> OSB3 12mm Tepelný odpor konstrukce RT = 9,29 m2 K/W - Skladba obvodové stěny (zevnitř -> ven): Malba -> SDK 12,5mm -> OSB3 4pd 12mm -> nosná příhradová konstrukce vyplněná tepelnou izolací -> vysocedifuzní paropropustná folie -> větraná mezera -> OSB3 4pd 12mm -> fasádní obklad Tepelný odpor konstrukce RT = 8,97 m2 K/W - Skladba stropu a střechy (zevnitř -> ven): Malba -> SDK 12,5mm -> OSB3 4pd 12mm -> nosná příhradová konstrukce vyplněná tepelnou izolací -> vysocedifuzní paropropustná folie -> větraná mezera -> střešní latě -> lehká střešní krytina Tepelný odpor konstrukce RT = 9,46 m2 K/W - Plastová okna a dveře: Plastový profil Gealan S9000 82mm, UF=0,92W/m2K Izolační trojsklo 4x18x4x18x4, U=0,5 W/m2K Celkové parametry okna Uw=0,74W/m2K
Odpovědět
Děkuji. Více než slušné Tepelné odpory. Vy budete mít certifikát pasivního RD? Jak budete řešit vytápění? Teplovzdušné vytápění?
Odpovědět
@rebut ano dům bude pasivní včetně výpočtů pro NZU a ano teplo bude distribuovat vzduchotechnika. Komplet technologii popisuju v tom druhém vlákně, prosím přečtěte si to tam ať to nemusím kopírovat po celé MS.
Odpovědět
Profilova fotka
@karinttiiss za tu hrubou stavbu včetně oken jste dali jenom 600000!!!???
Odpovědět
Profilova fotka
@matysce my jsme za hrubou dali 700.000,- a máme 5+1 s garáží. Nepřijde mě to divný. Problém spíš je že je to tak třetina celkové ceny;-)
Odpovědět
@karinttiiss Dobrý den, koukala jsem na Váš domeček a musím jen chválit. Moc se mi líbí. Chtěla jsem se zeptat jak máte řešené stropy a zda jsou pochozí a jaká je výška v horním patře.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaasminka Dobrý den,mohla bych se zeptat kolik Vás cca.stálo to vše okolo sítě jímka atd ?Děkuji
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?