Za kolik jste postavili dům 150m2 dodavatelsky?

Napište prosím, za kolik sakumprdum jste postavili dům. Připište jestli bungalov nebo patrový, s garáží nebo bez, s krbem nebo bez, bez kuchyně, bez vnitřího vybavení, bez pozemku. Popř. další aspekty. Ať už se konečně rozhodneme.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi máme 150m2 dodavatelsky je naceněný na 3miliony a samy to dáme cca za 1,5mil firma si vždycky vezme pomale polovinu ceny pro sebe jako vydělek,máme garáž,podkrovní,krb ne,proste komplet stavba bez vybavení krom koupelen ty sou v tom počitany
Odpovědět
Myslím že to vždy není půlka ceny. Opravdu záleží na vybavení a nároku zadavatele stavby.
Odpovědět
myslím že polovinu si firma nevezme ani náhodou ,myslím že zisk firmy v hodně nadsazeno bude 15 % spíše 10 jinak reálná cena dodavatelsky cca 2,5mil :-) myslím bez známých
Odpovědět
patrový dům 147m2 spodek, 120m2 patro s garáží, 2 mil bez pozemku se vším všudy. Krom kuchyně. Jo, hodně šedivých vlasů, neocenitelná pomoc tchána a hlavně chuť do práce. Další bych postavil ještě levnějc :) Chce to hlavně tu chuť do práce, oželit víkendy, svátky, všední odpoledne a partnera(ku), který to vydrží také.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš dobrý když se rozhoduješ podle tohoc o ti tady napíšem :-D Dům bratra, stavěl si sám patrový 140m2 s garáží, sakumprdum 2.285.200kč ;-) a co ti to teď řekne ? :-D Rozhodneš se podle toho ? ;-)
Odpovědět
Kamarád staví domy už 17 let - řešil jsem sním stavbu bungalovu 150m2 nic složitého a do 1,7 milionu jenom za stavbu domu bez pozemku bych se měl vejít - sám říkal že mi to i za tyhle peníze postaví jenom by to dělali 2 roky protože mají svojí práci :D :D .... doopravdy záleží za kolik co člověk sežene ale když umí člověk máknout sám rukama a má známe v oboru + sežene levněji materiál na stavbu (dostane slevy) a nechce to mít postavené za měsíc tak se to vždycky nějak dá udělat .... lidi musí při stavbě domu přemýšlet a předem si to vypočítat to je celé .... vypočítat co chcete mít jaký standart atp...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?