Reklamace závad v novostavbě

Dobrý den. Chtěl bych Vás poprosit, řešil jste někdo reklamaci závad v novostavbě, které s projevily u nás cca po 2 měsících od převzetí ? Nenašel jsem nikde vzor této reklamace nebo jak by tato reklamace měla vypadat. Můžete mi s tím někdo pomoct? Děkuji
Odpovědět
@boert To ti stavěla firma? Pokud jo, tak bys měl míst postup reklamace ve smlouvě. Pokud to tam není, tak je normálně kontaktuj. O co konkrétně jde?
Odpovědět
@boert Hezký dobrý den, my jsme měli několik závad až nám došla trpělivost a pozvali jsme si pan Šimka, ten viděl další závady a radil, vše sepsat mailem (žádné volání) a po 1,5 roce firma vše opravi, mám popsané 2A4 závad(dcera v sousedním domku taktéž) Naštěstí snad ne nic co by bylo závažné, ale otráví to život. Těšila jsem se na bydlení v novém a pořád něco řešíme, já říkám fušeřinu...Minulý rok nám pořád praskaly stropy, opravili je a vedle nich se udělala prasklina znovu po celé délce stropu , prý si to po roce sedá... tak uvidíme. Každopádně firma se staví k opravám pozitivně. Ale už bych s nima nikdy v životě nestavěla. Problémy od začátku s nima byly přišerny a recenze meli velmi dobrý...
Odpovědět
@alexxa007 Máte dřevostavby?
Odpovědět
@davex Kdepak bylo to sice na klíč, ale ta osoba co přestala komunikovat byla OSVČ po dostavění mého domu tuto firmu zrušil.
Odpovědět
@davex Ano mame.
Odpovědět
@alexxa007 A pan Šimek to je kdo? Odborný znalec nebo co je to za osobu?
Odpovědět
My vždy voláme majiteli firmy, která nám stavěla. Přístup má kladný a vše se vždy řešilo. Pokud majitel zrušil firmu tak bych psala reklamace písemně,jestli se do 30ti dnů nevyjádří tak už musíte přes právníka.
Odpovědět
@boert je to nezavisky dozor, my jsme zkoukli na youtube jeho komentare k drevostavbam a vzhledem k tomu, ze jsme jiz byli zoufali z nasich domecku, jsme mu zavolali. Byl velmi ochotny, prijel dle dohody, prosel cely dum vcetne pudy a nasel tolik zavad, ze jsem z toho dve noci nespala ( i kdyz pry zadne konstrukcni vady) .firma co nam stavela domky napr. dceri natrela fasadu misto merunkove na zlutou a tvrdila, ze to ztmavne, dcera malem mela infarkt, kdyz jsme prijela domu a jeji dum natrenej bananove zlutou :-| Najdete si na youtube drevostavby s Pavlem Simkem a uvidite co jsou nektere firmy schopny vyplodit za fuserinu My mame od unora udelane mereni termokamerou of firmy co nam stavela na klic a DODNES!!! nemame vysledek( pan Simek predem bez termokamery rekl, kde tepelne mosty na milion procent jsou)...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?