Rekonštrukcia bytu, zmluvy s firmami. Čo majú obsahovať?

Dobry vecer, v najblišich tyzdnoch by sme chceli zacat s rekostrukciou bytu. Citala aj pocula som rozne hororove scenare :-S , ako to moze dopadnut s nekvalitnymi alebo neserioznymi firmami. Kedze sa chceme vyhnut problem a este k tomu sme naozaj detailisti a chceme mat vsetko podla nasich predstav a kvalitne, chcela by som pripravit nejake zmluvy o tom, ake prace maju vykonat, za kolko, za ako dlho, co ak bude daco zle... Vie mi niekto poradit, co presne by mala taka zmluva obsahovat? Uplne super by bolo, keby mi vedel niekto poslat vzor takejto zmluvy. Prosim vas tymto o velku pomoc,nemame s manzelom nikoho, s kym by sme sa mohli poradit a som naozaj dost nervozna z toho :-( . Moj imejl: amaterasu@zoznam.sk velmi pekne vopred dakujem.
Odpovědět
obsah smlouvy je v občanském zákoníku stejně tak záruky musí být stejně stanoveny, platby zásadně až po splnění a předání části díla, vzít si stavební dozor, který na ně dohlédne ( nestojí to moc ale vyplatí se ), je dobré se jít podívat na podobnou zakázku prováděnou vybranou firmou a promluvit si s uživateli.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?