Čistá u Rakovníka - jak se tam žije?

Profilova fotka
Ahoj všichni, pokouším se zjistit informace o obci Čistá u Rakovníka, našli jsme tam totiž k prodeji překrásný dům. Žijete někdo přímo tam nebo v okolí? Info o občanské vybavenosti a dopravě mám, ale zajímaly by mě takové ty věci, co člověk zjistí až když tam je, případně i nějaké postřehy k té občanské vybavenosti :). Díky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Trošku zviditelním téma, třeba to vyjde :). Zároveň ale přidám info - v Čisté u Rakovníka se prodává hrozně moc domů, trošku nás děsí proč to tak je, jestli tam není něco shnilého, ale loni to byla Vesnice roku Středočeského kraje, tak snad ne :).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
@smirda Je to ještě aktuální? Určitě je to pěkný kraj, ale je to periferie. https://zpravy.idnes.cz/mf-dnes-perif...
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že ten článek je ze stejného roku, kdy jsem se ptala, takže náš dojem potvrzuje :). Dům ještě nemáme a v tomhle ohledu jsme poněkud bez plánu či cíle a nijak to nepostupuje, bohužel. Každopádně děkuji za komentář :).
Odpovědět
Profilova fotka
@vladimirt Koukám, že ten článek je ze stejného roku, kdy jsem se ptala, takže náš dojem potvrzuje :). Dům ještě nemáme a v tomhle ohledu jsme poněkud bez plánu či cíle a nijak to nepostupuje, bohužel. Každopádně děkuji za komentář :).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?