Jak zdržovat povolení ke stavbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, možná otázka z trochu opačné strany než se tu obvykle řeší, nicméně prosím o vážné odpovědi. Zajímalo by mě jak mohu co nejvíce zdržovat sousedovu stavbu. Jedná se o drobnou stavbu, stačí ohláška. Zákonné důvody pro zákaz samozřejmě nejsou tak by mě zajímalo jak stavební řízení co nejvíce natáhnout. Pro odvolání jsou třeba námitky nebo je možné se odvolat bez důvodu? A mohu při dalších odvoláních přidávat další námitky? Je lepší všechno říct při místním šetření nebo si nechat nějaké námitky v zásobě pro odvolání? Než mě většina z vás odsoudí....opravdu nejednám ze zlomyslnosti, pomstychtivosti....mám důvodné předpoklady k tomu, že budoucí stavba nebude využívána k tomu účelu pro jaký je určena....bohužel stavební úřad nemůže předjímat a jakmile stavba jednou stojí už ji nikdo nezruší.....
Odpovědět
Profilova fotka
No každopádně jak už jsem psala...řešit hospodu a zahrádku jsem nechtěla...to jsem tady zkoušela už několikrát a zákonné řešení to prostě nemá...s mým dotazem mi nikdo neporadil takže končím
Odpovědět
@lin18 a proč radíš někomu dalšímu, aby si přečetl zákon, když jsi to sama evidentně neudělala?
Odpovědět
Profilova fotka
@lin18 Zkuste přečíst https://www.emimino.cz/diskuse/proble... Nic jiného mě nenapadá. S tím také souvisí i fakt, že musíte být přímý soused a v tom případě ta hromada hnoje může být i vysoce účinná. Do kravína nikdo na večeři chodit nebude.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?