Hledám sousedy z projektu Nové Měcholupy V

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, nechala jsem se inspirovat předchozími diskuzemi a zkusila založit jednu i na pátou etapu - dům E a F :-) Tak co, budoucí sousedi, jste tu někdo, potkáme se tu taky?
Odpovědět
1
27
28
Chápu, že tu krouží kvůli kontrole případných kradených aut, nebo naopak jestli se kolem aut něco neděje, na ulicích v noci... ale ne abych měla každý ráno lístek za stěračem, když dodržuju 3,5 metru pro vozovku. V kterých diskuzích jste to prosím viděla? Že bych si taky početla.
Odpovědět
@mirekpatek Přesně to bych taky ráda věděla, nedáte dotaz na úřad? Nevím, jestli to číslo uvádět do poštovní adresy nebo ne? A nevíte, kdy začnou s tou stavbou Kauflandu? Myslela jsem, že v září to už bude rozjeté?
Odpovědět
@1janina2 Úřad s tím už teď nemá co dělat - zákon říká, že označení provádí na svůj náklad vlastník. Obraťte se na výbor SVJ, který by měl zaúkolovat správní firmu, aby cedule (červenou s číslem popisným a modrou s číslem orientačním) nechala vyrobit a instalovala k jednotlivým vchodům. Číslo orientační samozřejmě do poštovní adresy vždy uvádějte.
Odpovědět
Doplňuji dnešní odpověď ing. Tomky: "Čísla jsou momentálně ve výrobě a brzy dojde k vyzvednutí zakázky. Pak dojde k instalaci čísel. Musíme ještě oslovit MÚ zda nebudou instalovat názvy ulic. Případně se domluvit o instalaci."
Odpovědět
Zdravím všechny, víte někdo z vás nějaký nový informace ohledně výstavby toho Kauflandu? Říkalo se, že se má začít od září a pořád se nic neděje. Jedině že je vidět, že autobazar zmizel a šroťák se vyklízí. Víte někdo odkdy se teda začne a jaký budou vedle Kauflandu další menší obchody? Nebo je někdo takový dobrodruh aby napsal třeba na úřad o nějakou ověřenou a skutečnou informaci? Copak se nikdo netěšíte že se tady blízko dá zajít na nákup a třeba pro lahváče? ;-) Díkes a hezký večír přeje soused
Odpovědět
Budoucí Kaulfand a další obchody v tomto týdnu odkoupily poslední nutný pozemek k výstavbě, takže doufám, že to byl poslední nutný krok k výstavbě a teď už konečně začnou. Kromě Kauflandu tam bude určitě KFC. A už se těšíme, já jezdím do práce vlakem a štve mě, že pokud potřebuju nakoupit, tak nemám nic při cestě, tak tohle bude super...ale bohatě by stačil Kaufland, ty další obchody jsou zbytečné.
Odpovědět
Profilova fotka
@berry9 No, tak to by bylo super, kdyby už začali.. Taky mi tady něco pořádného chybí!
Odpovědět
@berry9 Dobrý den, prosím, odkud máte informaci ohledně KFC? Na veřejném zasedání bylo řečeno, že KFC je hodně nepravděpodobné, spíš nereálné, že to bylo dáno na plány aniž by provozovatele KFC vůbec kontaktovali. Taky info ohledně výkupu pozemku je pro mě novinka. Nebyla výstavba zdržena kvůli vydání stavebního povolení kvůli přípojce na vodovodní řad, resp. navýšení kapacity vodovodního řadu?
Odpovědět
@zuzinazuza S tím KFC je to možné, to mám právě z těch plánů. Známá z katastru říkala, že se před týdnem dojednaly poslední nutné kroky k výstavbě a teď už jim nebrání nic v cestě. Vy máte evidentně podrobnější info, já to zas tolik nezkoumala, pro mě je podstatné, že Kaufland snad brzy bude :)
Odpovědět
@zuzinazuza @berry9 @morgan81 zdravím, kde se dá zjistit kdy se vlastně skutečně začne stavět a co tady bude za ty obchody? Zuzinozuzo vy jste byla na tom zasedání? Jste asi akční a to je dobře,mužete se těch dotyčných lidí písemně zeptat na nějaký informace? Vždyť snad někdo na úřadech to už musí vědít co tady všechno bude a odkdy, či ne? Dokáže to někdo zjistit, máte někdo nějaké konekce? Heský večer
Odpovědět
@sezn01 Ptala jsem se paní Kosové z MČ Prahy 15, která zasedání tenkrát vedla, jestli má nějakou další informaci ohledně termínu. Tady je její odpověď: ..." Podle informací, které mám od stavebníka, mají jako předpokládaný termín dokončení stavby konec roku 2016." Jinak co se obchodů Retail parku týká, tam je hádám největší problém sehnat nájemníky.... Řekla bych, že v první řadě bude Kaufland a zbytek se bude řešit i třeba během stavby, ale to je jen můj pocit. Zkusím kontaktovat ještě zástupce investora, dám vám vědět.
Odpovědět
@zuzinazuza no to je pěkný, říkalo se že to má být postaveno snad do léta? A teď už zase do konce příštího roku. A kdy se teda začne ještě před zimou? Když se nemůžou najít nájemci tak co kdybysme my jako bydlící mejlama oslovili nějaké obchody které bysme tady chtěli a informovali je že tady budou místa pro obchody tak jstli nemají zájem. To je asi blbost co? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak jsem si dneska poprvé všimla, že už jsou čísla baráku - 694/3 :-) doufám, že už tam teda nejsou týdny a nebudu za blba :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@sezn01 tak mě by bohatě stačil jen ten Kaufland ;)
Odpovědět
@radek26 Zdravím no nám by taky stačil Kaufland ale hodil by se třeba někdy i jiný obchod. Už někdo víte nějaké fakt poslední aktuální zprávy kdy se začne stavět a co všechno tam teda bude? Komunikuje někdo přímo s úřadem? Sběrna je vyklizená ale zůstali tam ještě pneumatiky a bordel po autoservisu. Kdo něco víc ví ať se podělí o info. Díky ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Nemáte prosím v "levém" vchodě nějakou poštu na nástěnce, která nikomu dle schránek nepatří? :)
Odpovědět
Dotaz,kdy je ta schuze SVJ, ve ctvrtek nebo v patek?v pondeli jsem se vratila z porodnice,tak tam za nas budu muset poslat manzela,aspon na chvilku, ale tvrdi ze to je patek a ja mam pocit ze je to uz zitra.
Odpovědět
@1janina2 3.12. 18:30-21:30
Odpovědět
@sasazu90 tak ecko to ma az zitra jsme zjistili
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Zdravím všechny, můžete prosím napsat své zkušenosti s JMnetem?, rychlost/stabilita/jednání, díky moc
Odpovědět
@xmard28 vse na 1*
Odpovědět
Profilova fotka
@xmard28 Taky naprostá spokojenost.
Odpovědět
VÁŽENÍ SOUSEDÉ, MÁM NA VÁS VELKOU PROSBU. NEUSTÁLE NARÁŽÍM NA PŘEPLNĚNÝ KONTEJNER NA PLASTY, KDE JE VĚTŠINA PET LAHVÍ NESEŠLÁPNUTÁ. JE KRÁSNÉ, ŽE TŘÍDÍME, ALE MOHLI BYCHOM TŘÍDIT I SPRÁVNĚ....POKUD SE TOTIŽ DO KONTEJNERU VEJDE VÍCE PLASTU NEJEN, ŽE NEBUDEME BRBLAT, ŽE NEVÍME KAM S NÍM :-D, ALE UŠETŘÍME I NAFTU, KTERÁ SE PROJEDE PŘI ČASTĚJŠÍM SVOZU MÉNĚ NAPLNĚNÝCH KONTEJNERŮ :) PŘIKLÁDÁM I FOTO SPRÁVNĚ SLISOVANÉ PETKY :) MOC VÁM DĚKUJI A PŘEJI PĚKNÝ DEN http://www.ekokom.cz/cz/ostatni/pro-v...
Odpovědět
1
27
28
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?