Jak se bydlí v Paskově (Biocel a Pila)?

Profilova fotka
ahojky, chtěla bych se zeptat, zda nenajdu dobrou dušičku,která by byla z Paskova a nepověděla jak se tam žije? Hlavně by mě zajímalo jak je to s Biocelem..jestli to tam jde cítit stále, nebo jen někdy. A jak to tam vypadalo při povodních? Byl Paskov pod vodou nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já přímo nebydlím v Paskove, ani v okolí. Ale pracuji ve Sviadnove, no a z vl. zkušenosti vím, že to tu občas dost smrdí. Pokud je ten správný vítr tak přímo se to táhne hodne daleko. Však jak tam ted vybudovali halu na opravu Scanie tak chudáci lidi. Ty asi cheš tam nekde si koupit pozemek a stavet vid? Když jedeš směr Frýdek - přes sviadnov tak se tu na křižovatce hodne staví. A asi cca 500 m před mezi prvními baráky po pravé straně za znaškou sviadnov tak tam se prý také má stavet a být nejaá vetší zona. Ale myslím že metr za 700.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hojani,nejsem sice z Paskova,ale z Frýdku-Místku asi 8km daleko a určitě bych si hooodně rozmyslela jestli tam jít,protože ten smrad co denně vypouští Biocel je nesnesitelný.Občas to dojde až nad F-M a je to síla. Záplavy tam byly v 1997,ale to byly skoro všude. O jiných jsem neslyšela.Určitě občas nějaký ten vytopený sklep bude,ale nic velkého. Já bych tam určitě nešla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, moji známí tam mají mamku přímo v Paskově, párkrát jsem tam už byla a smrdělo to tam jen někdy, ne pokaždé.Těd si tam ta jejich mamka bude stavět baráček a asi si tam už zvykla,ale někdy to ntam opravdu smrdí,ale myslím si že to zase není nic tak hrozného................jen si vemte kolikrát jste třeba cítili kravín
Odpovědět
Profilova fotka
To je sice pravda s tím kravínem, ale , pokud se nekdo rozhoduje si posatvit ový dům, tak radeji at volí novou lokalitu, pokud může.Nevím sice co vše se tam vypouští, ale najaké látky škodl. určite tam budou,, apokud nekdo plánuje deti, zahrádku tak at si to dobře promyslí co dělá.
Odpovědět
Tak já bydlím ve FM a teda až sem smrad z Celpáku cíti nejde, když ale projíždím kolem Biocelu, tak ho sem tam cítím, jednu dobu jsem v Paskově trávila hodně času a musím říct, že ten smrad nikdy nebyl tak silný, aby mi nějak vadil, lidi co tam žijí už ho podle mě ani nevnímají, já ho teda sem tam zaregistrovala, ale teda žádná hrůza...Bydlet bych tam ale nechtěla, já bych se tlačila spíš opačným směrem od FM pod hory než směrem na Ostravu...
Odpovědět
jinak ta výstavba ve Sviadnově kousek od dálnice je naprosto děsivá, nechápu, že si tam někdo postaví dům...možná neměli jinou možnost, ale vzhledem k cenám pozemků tam, bych já rozhodně jinou možnost hledala, za takové místo takové peníze, nehoráznost... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, díky za názory.. my bydlíme v Ostravě..vím jak celpak smrdí když projíždíme,kdysi jsem i chvíli v Paskově brigádničila..ale už si to moc nepamatuji jak to tam bylo s denním smradem 8-( ...zatím jen tak přemýšlíme co dál...na okamžité stavění není a možná ani nikdy nebude,ale chcem aspoň nějakou zahrádku s chajdou...ať děcka můžou mít bazének, pískoviště..a prostě jak je pěkně,tak tam z města vypadnout...takže řešíme jestli něco poblíž pronajmout..a nebo koupit parcelu....a třeba jednou na ni cosi vyroste ;-) nebo se naopak prodá, či nechá třeba dětem. Právě chcem zůstat blízko u Ostravy, bychom nejradši brali Bělou, Hrabovou.....tu mám nejlíp dostupnou MHD,ale zaprvé tam toho moc není a za druhé příšerně drahé. Na zatím se nám bude asi honit spousta myšlenek v hlavě...a uvidíme,třeba se něco naskytne mezitím.
Odpovědět
hojani:Tak my stavíme přímo v Paskově,ale na druhé straně,jak je Kimex,u Mitrovic a musím říct,že smrad z Biocelu jsem tam ještě necítila a to jsme tam skoro pořád... ;-)S těma cenama máš naprostou pravdu.My taky chtěli Bělou nebo Hrabovou,ceny nás šokovaly a taky je tam dost problém se spodní vodou.Teče tam ten potok Šcučí a na té straně k Makru.Bratranec tam má postaveno a když více zaprší,tak má vodu ve sklepě.. :-( Jinak ten biocelský smrad mám v nose ještě z doby,kdy jsem tam pracovala a určitě bychom tam nestavěli,kdyby ho bylo cítit.. ;-) Tak ať dobře vyberete. ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?