Staví někdo v Třebíči, Moravských Budějovicích a okolí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, nestavíte někdo v Okresu Třebíč v blízkosti Moravských Budějovic? Přidejte se!! My máme postavenou hrubou stavbu v Jakubově.
Odpovědět
1
2
jamus my stavíme kousek od Vás :-) vesnice Horky u Želetavy
Odpovědět
jamus ted sem se na vašich stránkách dočetla že stavíte v Jakubově :-) tak to jsme od sebe asi 8 km :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, tak to jsme skoro sousedé :-D, a jak jste daleko?
Odpovědět
jsme úplně na začátku,projektant právě dokončuje projekt a snad bysme mohli začít letos v létě,tedy chtěli bysme,ale nevím,nevím :-| odkud jsi? já z jihlavy a přítel právě z Horek.ted spolu bydlíme v Jihlavě v podnájmu. jinak baráček máte moc pěknej v Jakubově mám známý,hlavně dobrovolný hasiče
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my jsme trochu dále, během června se budeme snad stěhovat. U nás je to trochu složitější, já jsem z Rýmařova (Sever Moravy) a přítel z jedné vesnice kousek od MB, ale na druhou stranu. Jakubov jsme si vybrali, protože se nám líbil a hlavně se nám líbila cena pozemku 8-) .
Odpovědět
je tak to už máte za pár,to závidím :-) jj,už jsem si přečetla na předchozí stránce odkud jste.to máš do původního bydliště pěknej kousek,co? myslím že Jakubov je dobré místo na bydlení,nějak moc ho sice neznám,ale je to pěkně schovaný od silnice na Mb a dál. jinak já se na horky moc těším,je to tam taky kousek do MB nějakých 13 km,do jihlavy 35,takže paráda. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se sem po dlouhé době zase koukla. Projektant vyřešen !!! HURÁÁÁ. ;-) tak aspoň něco pozitivního.Chystáme se stavět spíš na druhou stranu od Třebíče, směr Velké Meziříčí. Momentálně čekáme na úřady, takže kdyby všechno vyšlo podle představ, tak na podzim se snad u nás něco začne dít :-)
Odpovědět
effka84-tak super že jste našli projektanta! my se rozhodli o vánocích že začnem stavět,hned první týden v lednu jsme jednoho projektanta kontaktovali,ale vadilo nám na něm po čase že mu vše hrozně trvalo,a ani třeba nezavolal.takže jsme ho vyměnili za jiného a ted jsme spokojení.kdybysme ale hned šli za tím prvním,tak už máme projekt hotov. my stavební povolení nepotřebujeme,jen ohlášku,ta je prý za chvíli hotová,ale ostatní úřady budou stejně na dlouho,takže snad v srpnu/září začneme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já hlásím, že máme kuchyň!!!! V sobotou se udělají dveře a připojí baterie atd. a můžeme se stěhovat ;-) . Ještě jen abych udělala ve středu státnice a není co řešit.
Odpovědět
jamus-tak to je paráda že už se můžete stěhovat,pěkně vám to vyšlo takhle na léto. v sobotu jedu do Jakubova na hasičskou soutěž. Držím pěsti na státnice,at se to povede. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásím hlásím že už bydlíme, zatímm teda jen provizorně (prakticky bez nábytku) ale bydlíme. Přeji ať se Vám také daří a jde to.
Odpovědět
@jamus jen sem ti chtěla napsat že můj přítel a tvůj přítel jsou bývalí spolužáci. zeptej se ho jestli zná Jirku Pokorného,chodili spolu do Třebíče na střední. a gratuluju k bydlení :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj, jo zná ho. A jak jste na tom vy? My se pomalu zabydlujeme, pomalu ale jistě 8-) .
Odpovědět
no my nakonec začneme až příští rok,ted už je pozdě.a máme toho ještě dost na shánění,firmu atd. at se vám hezky bydlí ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ahoj, tak já se hlásím k debatě o stavění - Třebíč a okolí. My už to letos nestihnem,protože se papírování trochu protáhlo,což jsme nečekali,ale nedá se nic dělat - jaro to jistí :-)
Odpovědět
ale jak to vidím,debata vázne.. :-|
Odpovědět
@monii10 ahoj jo vázne to tady docela dost,divím se že se nenajde víc holek které staví v tomhle regionu? vy stavíte kde?
Odpovědět
@1985lucie ahojky,my budem stavět v Budíkovicích na přítelově zahradě. Chtěli jsme začít letos,ale to povolení atd. se dost protáhlo. Vy stavíte kde?
Odpovědět
@monii10 je to jsem ráda že se někdo tak rychle ozval :-) my budeme stavět v Horkách,kousek od Želetavy. My právě chtěli taky začít letos,ale přesně jak píšeš,papíry atd. vše se protáhlo.začít chceme na jaře.
Odpovědět
@1985lucie jojo my chcem taky začít na jaře,nebo lépe řečeno co nejdřív :-) a jakej typ baráčku budete stavět? jenom mám celkem strach - to financování atd. a taky v dnešní době narazít na dobrého řemeslníka je taky dost těžký.
Odpovědět
@monii10 my by jsme taky chtěli začít co nejdřív,vidíme to na duben, hlavně podle počasí. žádnej typovej barák to nebude,budeme mít nástavbu na baráku přítelových rodičů x-) na projektu to vypadá moc pěkně, ted je to takovej malej barák zvenku,ale vevnitř místa dost.nastaví se jen patro,nová střecha,terasa... z financování mám taky strach.hrubou stavbu,střechu,terasu a náš vlastní vchod nám bude dělat firma.zbytek sami s přítelem ,kamarádi. hypo nemáme,jen úvěr ze stavebka ale na dlouhý roky.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?