Trouba s pyrolýzou a ladící mikrovlnka

Dobrý dne, už několik dní vybírám troubu a k ní ladící mikrovlnku. U trouby bych chtěla určitě pyrolýzu. Vybrala jsem nějaké Bosch, Electrolux, Siemens (do 15 000 Kč). Vždy ale ztroskotám na mikrovlnce. Chtěla bych jen uplně základní funce, ale aby nebyla drahá a hodila se ke troubě, která budu umístěná pod ní. Bosch a Siemens mají mikrovlnky dost drahé a u Electrolux jsem nenašla žádnou ladící. Co máte prosím vy za konkrétní kombinace?
Odpovědět
Profilova fotka
@veverka08 bych se na celou mikrovlnku ve stejném stylu vyprdla a zavřela bych ji někam do skříňky nebo za roletku, pokud budeš někde v kuchyni mít. Pokud to používáš na ohřev jídla občas a nějaký to rozmrazení potravin, tak mi to přijde jako zbytečně drahá sranda....
Odpovědět
@mr_falko Moc díky za názor. I tahle varianta mě napadla. 😄
Odpovědět
Mám AEG troubu s pyrolýzou ( to byla u trouby moje hlavní podmínka) a nad ní mikrovlnku ve stejném designu taky AEG. Trouba asi 16 tis. mikrovlnka 12
Odpovědět
Ještě zkusím nahodit pár konkrétních kombinací, jestli náhodou někdo nemáte. Electrolux EOD6P71X + LMS2203EMX SIEMENS HB675G0S1 + BF525LMS0 Konrkétně u mikrovlnky BF525LMS0 jsem našla jen jednu recenzi. A to kritiku jak funkčnosti tak ovladatelnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@veverka08 budu to tak mít, opravdu ji moc nepoužívám, takže ji pěkně zavřu někde do skříňky a bude klid...
Odpovědět
@tinabla Děkuji. No, to je právě ono, nějak se mi příčí dávát 10 000 za něco, v čem si jen občas ohřejeme jidlo. Žádné speciální funkce nevyužijeme. Představovala jsem si mikrovlnku tak za 5000. 🙂
Odpovědět
@veverka08 to chápu😉 já ji třeba používám opravdu hodně, ale levnější být mohla...
Odpovědět
@veverka08 V bytě Electrolux, mikrovlnka snad i dražší jak trouba. Úplně zbytečná investice, používáme ji jen na ohřev. Jakože ladí, ale do baráku půjde obyčejná za tisícovku za dvířka.
Odpovědět
SIEMENS SN636X03IE - multifunkčná rúra SIEMENS HB578A0S0 - mikrovlna. Jednoducha a max spokojnost. Skor lutujem ze sme mohli ist do parnej rury. Ale mozno casom, zatial skoro po roku pouzivania su oba vyrobky ok.
Odpovědět
Trouba Siemens , mikrovlnka Beko za pár tisíc, spokojenost
Odpovědět
@paulus33 Siemens HB578A0S0 je trouba, také jeden z mych adeptů. Druhý výrobek je ale myčka. Mohu poprosit o mikrovlnku, kterou k troubě máte?
Odpovědět
@mlch Díky, vypadá to pěkně. Zda se, že i ty černé se k sobě vážně hodí. Jen nevím jestli bych prekousla to beko. Když jsem viděla jak u dvou kamarádů dopadly myčky beko... 😞 Ale díky, popřemýšlím i o této variantě.
Odpovědět
Článek se načítá
Je to Beko MGB 25333 BG. Talíř 31cm, objem 25l. Takové ty za tisícovku do skříňky, ale i dost vestavěných jsou menší. A ríkám se že se na tom nemá moc co rozbít.
Odpovědět
Takze uz viete aku mame mycku 😉 zobrali sme skoro vsetko siemens. V byte sme mali bosch spotrebice viac ako 12r bez poruchy. Mikrovlnka je SIEMENS BF550LMR0, jednoducha na ovladanie a dostatocne velka na pukance...
Odpovědět
@paulus33 Moc děkuji. Na tu jsem se taky dívala, cenově ještě ucházející a snad by mohla ladit. Jsou ty černé na troubě a mikrovlnce nějaké podobné nebo jak jdou k sobě? A jsou lesklé nebo matné? A ještě dotaz na ovládání mikrovlnky bez displeje. Moc si to neumím představit.
Odpovědět
@paulus33 Ještě se jednou divám na tu mikrovlnku. Možná to ovládání bez displeje není tak špatné. Chápu dobře, že horní kolečko je výkon a spodní čas v minutách?
Odpovědět
Ano. Nam to staci, je to jednoduche, intuitivne a deti si rychlo zvykli. Nechcem vnucovat rady, ale v dnesnej dobe by som riesil parnu ruru a keby deti neboli na popcorn tak by som vsetko riesil v parnej rure. My mame v plane o 2-3 roky predat tuto ruru a kupit paru len sa musime financne zastabilizovat.
Odpovědět
A zabudol som, tie cierne su skor leskle, uplne identicke a vyborne sa cistia. Varnu dosku mame plyn na ciernom skle od electroluxu a to sa cisti horsie... Teraz som sam tyzden doma, tak to mozno niebje najcistejsie 😉
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?