lhůty na vyjádření

26. čvc 202160

Ahoj všem, dostali jsme vyjádření ke stavebnímu povolení za 6 týdnu.doplnily co se chtělo obratem a jak dlouho má teď paní na další vyjádření ?? Už to tam má další 2 měsíce .... nechceme moc prudit,ale jako asi se paní moc nepredre.dokonce nám po tel. vždy tvrdí něco jiného pak nám něco jiného napíše v ofiko dopisu 🤦🏼‍♀️ a někdy bych řekla že motá i více staveb. Jinak děláme jen přístavbu jedné místnosti takže nic k velkému zkoumání

 • Jak se jmenuje ten dokument, kteremu rikate vyjadreni.
  Myslite, ze cele 2 mesice ma na stole jen vasi stavbu? Ze ted necerpaji dovolenou? Ze stale netlaci pred sebou stavby z doby karanten? Je jich tam vubec dostatek na vasi oblast?

  Co kdyz zvazuje, zda nevydat narizeni odstraneni, kdyz uz mate skoro hotovo?

 • No ono to větší zkoumání klidně může být. Např. i kvůli tomu, že pokud máte v té nástavbě okno směrem k hranici pozemku (na fotce doleva), může být problém s povinnými odstupovými vzdálenostmi. Navíc, jak píše puhelln, stavíte zjevně bez povolení, takže správně by s Vámi mělo být vedeno řízení o odstranění stavby a teprve v jeho rámci případně dodatečně povolovat. A samozřejmě povinná pokuta. Takže stavebně technicky je to sice jednoduché, ale se stavebním úřadem to vypadá na delší dobu. Tak jen doufejte, že paní na úřadu bude velkorysá a bude ochotná něco "přehlédnout".

 • @milanq  na to se vás nikdo neptal moralisto.
  Mě jen zajímalo jak dlouho má na vyjádření. Předpokládám že měsíc.
  Bože jak já nesnáším výmluvy na Covid 🤦🏼‍♀️ @puhelin  ono v zimě si barák dokořán fakt nemůžu.
  Jinak to co vidíte není okno...

 • Sponzor fóra
 • @lenicka1133  Na stavebni povoleni ma 60 az 90 dni. Pokud prerusila, ceka se na vas. Ted mate smulu, cerna stavba se posuzuje v jinem rezimu.

 • @lenicka1133  Nechápu toho Vašeho "moralistu". Chcete názor, a když to není podle Vašeho gusta, tak s tím máte problém.
  Co se týká okna, tak pokud si pozorně přečtete můj příspěvek, tak píšu "na fotce doleva". O těch čtyřech chybějících tvárnicích vpředu se nikdo nebaví.
  A co se týká toho Vašeho požadovaného "vyjádření", tak stavební úřad žádné "vyjádření" nevydává. Buď Vám dá souhlas s ohlášením, nebo rozhodnutím stavební povolení.
  Takže teď zřejmě čekáte, jen nevíte na co. A my tady to taky nevíme, protože popisujete něco, co se nevydává.

 • @milanq  "Nechceme moc prudit" me pobavilo asi nejvic. Jo, to ted pomuze vse popohnat 🙂

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat