Závazné stanovisko Drážního úřadu

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda někdo neřešil něco podobného, jako v současné době já. Již rok vyřizuji dodatečné stavební povolení na dvě stavby na pozemku. Po předložení projektové dokumentace na SÚ mi přišla zpráva, že je potřeba vydání "závazného stanoviska" od Drážního úřadu - stavby se nacházejí v ochranném pásmu. Žádost pro DUČR mám připravenou, ale netuším, jaké přílohy budou opravdu potřeba. Doslova se na konci žádosti píše: Přílohy (nutno k žádosti doložit): • ve dvou vyhotoveních (1 x dokumentaci ověříme a vrátíme žadateli): - situaci v měřítku 1:1000 nebo 1:500 s výrazným zakreslením projednávané stavby vč. sítí, se zakreslením osy krajní koleje dráhy (troleje, příp. lana), s vyznačením směru a kilometráže trati a s udáním km polohy stavby vůči trati, - příčný řez vedený kolmo na kolej dráhy v místě křížení stavbou resp. největšího přiblížení stavby vč. sítí k dráze, - průvodní a technickou zprávu – vždy postačí jen část týkající se vlivu stavby na dráhu a dráhy na stavbu Osobně bych zaslal projektovou dokumentaci týkajících se staveb a geometrický plán upravený dle prvního bodu. Předem děkuji za rady.
Odpovědět
@zahrlu A mate v dokumentaci ty veci, ktere po vas pozaduji?
Odpovědět
V projektové dokumentaci nic o dráze není. 😒
Odpovědět
@zahrlu Tak to vam ji asi vrati, protoze nebudou mit podle ceho to posoudit. Dejte to projektantovi k dopracovani.
Odpovědět
Vypadá to, že mi nic jiného nezbyde. Mockrát děkuji.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?