Cena střechy 2022

Kdo letos realizoval střechu? Jaká byla cena? Mám nějaké cenové nabídky a jsem z nich vcelku nesvůj 😁
Odpovědět
@loiza Tak pošli nabídku...rádi se jistě všichni podíváme. Jinak otázka o ničem. Plochou, šikmou, zelenou, dvouplášťovou, ....
Odpovědět
Profilova fotka
A je to střecha na kadibudku nebo letecký hangár?Bude tam nepatrný rozdíl.
Odpovědět
@loiza nabídla 1/22, dům 8,5x12,9m, střecha sedlová, 7 střešní okno, bez vikýřů..nabídka 980tis., bez zateplení a ocel. nosníku, který byl v projektu..realizujeme svépomocí, s pomocníky. Kam se dostaneme teprve uvidíme, ale jen na materiálu bylo +60-100% oproti tomu, za co se podařilo sehnat nám.
Odpovědět
my děláme aktuálně ... půdorysně dům 18*8 metrů plus "výklenek" + dílna 7*4 metry, střecha áčková, plocha celkem cca 300 m2 prý.. no vazníky 340 tisíc vč. práce, 360 tisíc materiál na střechu, 100 tisíc klempířské práce a materiál a cca 200 práce pokrývačů + spojovací materiál .... celkem nám to vychází kolem milionu 😞
Odpovědět
@loiza Dům sedlová střecha 25 st. půdorys 10x15 + samostatná garáž pultová střecha půdorys 7x4. Vazníky na obojí 160tis, materiál na obojí 260 tis(TONDACH dům + plech garáž + okapy + spojovak), práce obojí (pokládka, klempirina) 114 tis. Realizace před měsícem.
Odpovědět
Děkuji za normální komentáře. Mám naceněnenou sedlovou střechu 40°, 175m2 s jedním vikýřem na cca 920tis bez konstrukce krovu. Cenová nabídka se týká nadkrokevni izolace PIR deskami 180mm a hliníkove krytiny satjam... + Samozřejmě nějaké ty fólie atd ... Za izolaci je to cca 300tis ( s tím jsem tak nějak počítal, ale ten zbytek mě trochu překvapil.
Odpovědět
Profilova fotka
@loiza to nepřekvapilo jen vás 🙂 To je totiž totální blbost. Jinam, utečte od nich jinam.. buď to nechte spočítat rozpočtáře (vyplatí se to) a pak to nakupte a sežeňte si partu - a nebo zkoušejte teda tak, jak to děláte teď, ale zkuste to tak 20x 🙂
Odpovědět
Ahoj, cca 90m2, 160t , hodně jsem dělal sám.
Odpovědět
Profilova fotka
@loiza Je to moc. Po ptejte firmu na krovy Kasper, jsou letos nejlevnější drží cenu a mám to potvrzené dvěma stavebníky kolem nás, my je taky využili loni. Dělají převážně vazniky ale i klasický krov pro ně není problém jak z katroveho řeziva tak převážně ze 4 straně ohoblovaného a vysušeného řeziva. Což máme my. A k tomu příložky z bsh hranolu (jako klasický krov). Sklon tedy máme nižší 25° . Nadkrokevni izolace PIR ta bude drahá ale dá se sehnat i na bazaru nové kusy z nezrealizovanych projektů. Nejlépe mít známého který dělá přímo ve fabrice pak je to super. Takto se to povedlo nám s izolaci polystyrenu.
Odpovědět
@loiza Zkuste si treba jen pro sebe spocitat material a od toho se odpichnout. Drevo dnes kolem 11tis./m3, pir + krytina. Pridejte +10% a k tomu tak 170tis.prace a aspon budete mit nejakou predstavu.
Odpovědět
Dobrý den, máme nacenění střechy na 720. 000,- vč. DPH. Jedná se o jednoduchou sedlovou střechu, PIR izolace 20cm, taška Bramak 120m2, cena je včetně práce, dopravy, dřeva, okapů. Zdá se vám to jako cca normální cena nebo je to hodně přepálený a máme hledat jiného dodavatele? Předem děkuji za názory.
Odpovědět
Loni touto dobou... Střecha valbová 150 m2: vazníky 150 t + krytina Bramac 310 t (obojí materiál + práce).
Odpovědět
Článek se načítá
Bungalov 149m2 rozmer 16 x 9.5 metru. Valbova strecha cena 910 tis. vcetne okapu,kominu,hromosvodu,pochozi pudy.
Odpovědět
@loiza Rekonstrukce krovu (1/2 nových trámů) sedlová střecha, záklop, šindel Tegola mám pocit 120 000 za vše Plocha asi 120m2
Odpovědět
Já tomu vůbec nerozumím....k čemu vám tyhle informace vlastně jsou? 🤔 Jak to můžete srovnávat, když to je jenom obecný popis něčeho. To je jak napsat, že mám nabídku na auto-kombík, diesel, metalíza, čtyři kola, střešní okno za 900tis. Je to moc? Zkrátka jsou tašky za 80,-ks i za 40,-ks,nikdo si dá na střechu třeba toto https://stresni-krytiny.heureka.cz/be... . Zkrátka nesrovnávejte nesrovnátelné, protože pak může dojít k nechtěným dezinformacím.
Odpovědět
@panlorenc Myslim, ze se pani chtela jen ujistit jake jsou dnes ceny, tusim ze pocitala s cenou 300-500tis. a kdyz ji rekli 920tis. sla do kolen. Tak chtela od ostatnich slyset ze to tak je. Jinak samo ze tady nedostane konkretni cenu.
Odpovědět
@guteman Jenže není střecha jako střecha. Je tolik typů a řešení střech, že to srovnat ani nejde. A v dnešní době nabídky na jednu a tu samou střechu mohou být výrazně jiné.
Odpovědět
@panlorenc tak to je snad jasne ze par amateru na modrestrese ji cenu neda, slo ji zrejme o to ze se ji to zdalo moc a ne o to jestli tam bude mit o 2 nebo 3hrebiky vic ci min a tim padem bude cena jina. Se mela radsi zeptat venku na ulici. Chjo.
Odpovědět
Dobrý den, pro zajímavost dodávám cenu střechy realizovanou tento měsíc: Vazníková sedlová střecha 17x10,5 , sklon 25°, bez plnoplošného podbití, bez oken. Vazníky vč. montáže - 165 000 Folie jutadach super 210 - 16 000 Latě 60*40 impregnované - z vlastních zdrojů Krytina Terran Danubia EVO vč. doplňků - 85 000 Klempířina - (požární zídky, okapy, svody, komín) - 90 000 Spojovací materiál - 5 000 Pokládka fólie, laťování a pokládka tašek - svépomoci, vazníky a klempířina dodavatelsky. Cena celkem cca 361 000Kč...
Odpovědět
@jari9 Dobrý den, to jste si dělal svépomocí nebo jste na to někoho měl? Děkuji.
Odpovědět
@jandri vždyť to má v tom příspěvku napsané co si dělal sám.
Odpovědět
Přesně, v příspěvku je to popsané, co sám a co firma 🙂
Odpovědět
Já jsem sice rekonstruoval plochou střechu 120m2, polystyren 22-40cm, ale třeba to někomu pomůže, napůl svépomocí a cena byla 643 tisíc. Z toho - polystyren + preklizky asi 200 tisíc. - pokladka polysterenu, asfaltovych pasu, folie - material + práce 347 tisíc - odvoz odpadu ze staré střechy (asfaltové pás, škvára, beton, doprava) na skládku 60 tisíc. - kačírek včetně dopravy a Jeřábu 18 tisíc.
Odpovědět
Dům do patra (150m2 užitné plochy , střecha sedlová sklon 42° cca 220m2 s jedním vikýřem. -Krov + trámový strop (12ks trámů 160x260- 11000mm) ze vzrostlého dřeva 270. 000 ,- (mat+práce) -Krytina Prefa falc.taška( břidlicová) , folie delta max plus, latě, kompletní oplechování komína+ boky vikýře, 2x odvětravací komínek, plošinka. 600. 000,- (mat + práce) dokončeno včera.
Odpovědět
Pultová střecha 60m2 komplet svépomocí Dřevo na pile 30000,- Lepenka + Asfaltové pásy s minerálním posypem + oplechování 12000,- PVC okap 1800,- Bochemit, hřebíky, vruty, krokvové závěsy, bropanbutan, drobnosti, ať nežeru cca 5000,- Podbití 9000,- Dohromady cca nějakých 58000,-
Odpovědět
Profilova fotka
@horst_fuchs jenže vy k tomu nepíšete tepelnou izolaci,ostatní ano....
Odpovědět
@veronikaka mohla bych poprosit o fotku? Plánujeme rekonstrukci a chtěli bychom to podobně, z projektu si to neumím úplně představit. Děkuji.
Odpovědět
@bajuli1986 Posílám...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?