Vazníky - Sedlčany, Jacer CZ, Kasper

Dobrý den všem, Máme nabídku od tří firem: Sedlčany Drevene Konstrukce, Jacer CZ a Kasper. Rozdíl mezi cenou je od nejnižší po nejvyšší 80 tisíc: Sedlčany -> Jacer CZ 30tis, Jacer -> Kasper 50tis. Sedlčany a Jacer používají dřevo S10 (C24) impregnované. Kasper používa dřevo S4S (C24) suché dřevo (říkají, že je to stejné jako impregnace). Vím, že Kasper je dobrý, ale rozdíl 80k (30%) je docela hodně (cca cena střešních krytin). A nejsem si jista, jestli dřevo, které používají, je o tolik lepší než dřevo nabízené jinými společnostmi. Jakmile položíme vaznik, budeme muset ještě dva nebo tři týdny počkat na zahájení střechy, kvůli dostupnosti pokrývaču. Má někdo zkušenosti s Sedlčany a Jacerem? Děkuji všem, Petra
Odpovědět
Máme vazníky ze Sedlčan, a vše proběhlo v pořádku. Realizace podzim 2021.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrakad2 My vzali od Kasper, poptával jsem pilu střemi, kde používají katrové impregnované dřevo cena byla taková že Kasper měli o jeden vazník méně a byly dražší o 3000 Kč ten rozdíl jednoho vazniku jsem nepočítal, bral jsem to jako celou zakázku. Kamarád má impregnované dřevo od pila střemi a je spokojený vše proběhlo hladce, já si taky nestěžoval pan je ochotný a nebyl problém se domluvit v sobotu na schůzce. Mé rozhodnutí pro Kasper a suché řezivo bylo proto že jsme k vazníkům přidávali BSH trámy na přiznaný přesah střechy takže jsem nechtěl kombinovat suché a mokré dřevo. S Kasperem jsme byly také spokojení, dlouhou dobu jsme řešily detaily po e-mailu a telefonu byly opravdu dost vstřícní. Takže pokud se jedná o vazniky kde je neobydlena a provětrávaná půda tak bych klidně dal ty vazniky impregnované. Jinak u toho suchého dřeva nevadí když to zmokne, to dřevo tím že je vyschlé tak má uzavřené póry a ničemu to nevadí, takže se do něj nedostanou žádné škůdci ani hniloba. Kvalita dřeva by měla být stejná, řekl bych že používají stejný druh dřeva jen ten Kasper jede prioritně z řeziva s4s. Pokud chcete ušetřit tak klidně jdete do nějaké střední nabídky, hlavně to chce firmu která má dlouholeté zkušenosti a kladné recenze, to je zárukou kvality.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?