Obývák s vyšším stropem, máte?

Profilova fotka
Prosím, dnes nám projektant po zkouknutí půdorysu RD narhl, že obývák je větších rozměrů, a aby vynikl, zvedl by strop, tak že by téměř kopíroval střechu, že by se tím obývák celý vyzdvihl...ostatní místnoti standard min. 250cm. Máte někdo na focené? k vidění? Zní nám to zajímavě, v prvním RD jsem měla ještě větší ob + kuch a je pravda, že to bylo takové placaté....Ani nevíme jak bychom řešili lustr...aj, prostě je to nová informace a máme si jí rozmyslet. Děkuji
Odpovědět
My máme v obyváku prosklený celý strop a jeho výška je 5,5 m, mám to v albumu. světla byli problém, hodně mi navrhovali na lankách světla, což jsem odmítla, a trvala jsem na bodovkách, protože lustry nemám ráda a chtěla jsem je po celém domě a nakonec to šlo. střecha nemusí být celá prosklená, viděla jsem že je klasická střecha a v tom jsou střešní okna a vypadá to taky moc hezky a světlo je v domě také, jenom kvůli otvírání je dobré si dát elektrické otvírání oken. my ho také máme v některých místnostech, jelikož jsem malá a nedošáhla bych na kliku, jediná nevýhoda u těchto oken je, že pokud v zimě napadne sníh, nebo prší a je vlhko, tak se ti neotevřou, ale zase když nejsi doma a prší tak se automaticky zavřou, takže na tohle je to super.
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že jsem to viděla u cooke.
Odpovědět
Profilova fotka
ano to je dobrý nápad, alespoň 2,8 metru si obývák zaslouží, ale záleží hodně i na oknech, aby pak nekončily půl metru pod stropem - strop by pak byl tmavý a to není hezké...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?