Sádrokartonový strop svépomocí a ke kolaudaci chtějí potvrzení firmy.

Dobrý den, potřebuji ke kolaudaci potvrzení o provedení protipožárního sdk. Montáž jsem si provedl sám se zaměstnancem firmy co montuje sdk (Nechce mi to napsat) ale musím mít potvrzení od certifikované firmy. Nějaké rady? Jak to udělat? Děkuji
Odpovědět
Vyčetla jsem, že se máte obrátit na web stránky výrobce vašeho sádrokartonu, kde možná naleznete kontakty na firmy, které montují ten sádrokarton. Po jejich kontrole a případné opravě vaší SDK kobstrukce by měli být schopni vám dát požadované potvrzení. Zatím postup neodzkoušen, teprve nás to čeká.
Odpovědět
@04krtecek Pokud nesezenete potvrzeni tak si nejspise budete muset nechat zkusit zpracovat novou pozarni zpravu, zda vubec potrebujete cerveny sdk a tim padem i firmu na sdk. Zalezi totiz kdo vam to pocital a zda to vubec pocital. Nekteri projektanti tam bez pocitani daji 15 cerveny sdk a montaz osobou s certifikaci. To, ze to zakaznik zaplati je jim jedno.
Odpovědět
@04krtecek Zárukou správného provedení je prohlášení osoby, vykonávající odborné vedení stavby, narozdíl od "certifikátu" mající podporu v zákoně.
Odpovědět
řeší se i tak, že se napíše na PC papír (nějaká ta firma se najde na netu) a dá se tam muží noha bez razítka, je to jen dokument, který u kolaudace prolistují a odškrtnou jestli je. K tomu by to ale chtělo alespoň certifikát výrobce na natroš.
Odpovědět
@04krtecek Nebo si zaplaťte kurz, např Rigips, jednodenní školení cca 2500Kč na protipožár a získate certifikát. 😉
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?