Tepelné čerpadlo země-voda - jste spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte někdo tepelné čerpadlo od Nibé, F1245, nebo jiné? Jak jste spokojení? vy co máte déle, jaké jsou vaše roční náklady? Děkuji za info.
Odpovědět
1
2
@hbboy ja ze jsem natvrdlej? Ja jsem se na vas tip tepelka neptal a je mi to jedno, ja jsem vam vysvětloval co je bojler s tepelnym cerpadlem takze nechapu tady vase narazky...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@login88 tohodle "cloveka" sem uz nedavejte, kterej ani nevi co toci a pomalu ani co mluvi kdyz vam rekne na kazdym videu par slov ktery nejsou ani dulezity a jsou lepsi veci o kterych mluvit pri tomto tematu a hlavne ani nevi co toci
Odpovědět
Profilova fotka
@melin6 Dobrý scifi -))) 2500 kč ročně a kde má platby za jistič - které jsou u HDO 500 kč apod. a další poplatky jo kdyby řekl, že to vyjde tak na 12 000 Kč - tak to už by se blížilo realitě, ale 2500 kč za celoroční topení -))) a to video je děsné - nic nevypovydající, takovouto reklamu na své výrobky - to musí být ale echt firma -)))
Odpovědět
@hbboy to je rocne ale mozna tak 2500eur 😂😂😂😂
Odpovědět
Zda sa, ze niektori ludia nevedia citat/pocuvat s porozumenim textu/slova.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
@jakuda ahoj, můžu se zeptat, jak přesně máte to čerpadlo řešené? Jestli dobře čtu, tak není invertorové, takže k němu máte kromě nádrže na teplou vodu připojenou ještě akumulační nádrž? Nebo to máte řešené nějak v jednom? Plánujeme pasivní domek, ještě o něco menší, než je ten váš, takže nějaké takovéto malé čerpadlo by pro nás bylo ideální. Zatím nejsme ve fázi výběru (nemáme ještě ani spočítané TZ), jen předběžně sonduju terén :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@llama TČ je napojeno na 400l akumulační nádrž, která je přímo napojena na rozvody topení. Teplou vodu řeší bojler, do kterého jde předehřátá voda z akumulačky.
Odpovědět
@jakuda díky moc! A jak jsi s tím řešením spokojený? Já spíš pokukuju po invertorových čerpadlech, ale faktem je, že v malém výkonu pro pasivy jich moc není, zatím jsem našla jen Acond.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@jakuda Ahoj, jak jsi s touto značkou TČ spokojen?
Odpovědět
Profilova fotka
@jakuda připojuji se k dotazu @noemi77 , jak jsi spokojený?
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?