Čím provonět dům?

14. lis 2019160

Dobrý večer,
prosím o tipy, čím provonět dům? Aby to nějakou dobu vydrželo a aby to taky pěkně vypadalo 🙂 s čím máte dobrou zkušenost?
M.

• U nás momentálně vládnou dětské pleny ale nemůžu to doporučit😁.

• @meggie0990  pomerančový olej při vytírání, ale nijak nevypadá 🙂 samozřejme jenom kapku

https://www.kreidezeit.cz/produkty/ochrana-dreva/redeni-a-odstraneni-nateru/28-pomerancovy-olej#0,5%20l

• U nás se často vytírá (se vytírá = manželka vytírá 😃 ) naředěnou vodou s octem....a to mám pak hned chuť na tlačenku 😃

• Sponzor fóra
  • tak nějakou imitaci tlačenky by tazatelka mohla sehnat, aby to i vypadalo 🙂

• Čo tak aromalampa? 🙂 V obchodoch nájdeš rôzne druhy, teda pekne to aj vyzerá a dokúpiš len aroma oleje a čajové sviečky. Sú aj vo formách prírodných výťažkov, takže vôňa bude prirodzenejšia a určite menej závadná pre človeka než rôzne osviežovače 🙂 Keď lampu s olejom zapáliš, tak sa vôňa veľmi rýchlo rozšíri. Alebo dostať aj gély na prevoňanie, ale tie neviem ako presne fungujú.

• @tomas80  Pobavilo 😃

• Vonne tycinky, ale ty vetsine spise smrdi 🙂

• Já mám doma vonné tyčinky z Tescomy- orient , pro me krásná vůně. Nápln se dá dokoupit.

• Já do vody na vytírání přidávám pár kapek z ambi puru,z té náplně do zásuvky.

• @oskar83  ale třeba oranžové pampersky voní luxusně! Samozřejmě nepoužité 😃

• My mame katalickou lampalu

• @meggie0990  hromadu cerstveho dreva to voni pekne

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Já kupuji difuzéry v Nanu Nana, stojí asi 150 Kč a vydrží mi i tři měsíce 🙂 No a pak samozřejmě pálení voňavých svíček 😃

• Sponzor fóra
  • Za mě vosky yenkee candle do aromalampy. Mají jich nespočet a provoní krásně. Mají i takové jemné, které voní třeba jako vyprané prádlo, nebo prostě taková ta čistota 😃😊

• Za mě tedy taky difuzér z nanu nana to je pecka,ale některý sice nádherně voní,ale nezvládají celý dum provonět, protože jsou hodně jemné. a pak vosky do aromalapy,ale zn. Goose creek, yenkee zbytečně drahý a kam se hrabou na goose.

• @meggie0990   nejsem zastáncem drahých umělých vůní svíček a pod. Mám ráda vůni čistoty, vypraného prádla, kynutých buchet a pod. Do vody na vytírání i utírání prachu dám kapku esencionálniho oleje dle oblíbeností, já miluji levanduli 🙂 olej používám také místo aviváže.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Odborníci společnosti HELUZ poradí během online veletrhu VELETON
    Zvolili jste HELUZ dům roku 2021, seznamte se s výherci
    Jak vybrat masážní vanu a vše, co kvalitní zařízení nabízí?
    Archiv článků od partnerů