Čím vyčistit sklo u sprchového koutu?

Zobraz úvodní příspěvek
Poradí mi, prosím, někdo čím vyčistit sklo u sprchového koutu od zaschlých kapek??? Běžné prostředky na čistění oken nezabírají nebo nepoužívám ty správné......... Prosím, poraďte :-(
Odpovědět
@kamilpo ne cif sklo neposkabe. Nano kupiji na Ali, velky box 100 ks vydrzi dlouho
Odpovědět
Ja davam Pulirapid...je to teda srajda, ale ten zabere na vsechno 🙂
Odpovědět
@bayt Je to sice chemie, ale ucinna. Bez rukavic bych to ale nedelal. Poprve to stacilo. Palily me prsty, od te doby jen v gumovych rukavicich. 😄
Odpovědět
@wartx Tak to ja vubec. Jen kdyz to jednou skoncilo v oku, tak to bylo moc 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@jkjkj Nepoškrábe sklo. To je pravda, ale někdo mi loni doporučil Cif na pryskyřici na mém autě. A to vám nedoporučuji. Udělalo mi to škrábanec. Ale na sklo v koupelně obvykle používám ocet, který pomáhá.
Odpovědět
@jiri_v ja cifem cistim i indukcni desku, a neni poskrabana
Odpovědět
Já teď frčím v domácnosti kyselinu citronovou, sodu, bílý ocet a peroxid. Kombinuje dle čištěného materiálu, občas vše najednou, někdy je potřeba nechat působit. Zatím funguje na vše. Kupuji na nanolab ve velkém.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@cloo Slyšel jsem to od několika lidí a zachytil jsem to na sociálních sítích, ale zatím jsem se neodvážil to vyzkoušet. Ten ocet, který se používá na čištění, je to jako normální ocet, který se používá i v kuchyni?
Odpovědět
když po sprchování vysaju skleněnou stěnu vysavačem na okna, tak se žádné stopy od kamene netvoří.
Odpovědět
Profilova fotka
To co psal Cloo je základ všech čistících prostředků, manželka teď testuje pěnu na holení, prý se po tom neusazuje tolik vodní kámen
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?