Nejlepší mop na dřevěnou podlahu. Poraďte

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj vsem, hledam nejlepsi mop na drevenou (olejovana) a plovouci podlahu. Potrebuji, aby se dal dobre vyzdimat, nechci na podlahy prenaset moc vody. Poradite?
Odpovědět
Profilova fotka
@pajka888 Ja to takto praktizujem v mensom dome. Zatial v pohode. No je pravda, ze boba mop mam len cca 2 mesiace. :) Mam aj viledu a ja som s nou celkom spokojna. Preco nie si spokojna s viledou?
Odpovědět
Profilova fotka
@janka279 - nevyždímá mě to tak jak bych si představovala a dlouho to schne a u dřeva je to docela problém...
Odpovědět
Profilova fotka
@pajka888 toto je prave vyhoda bona mopu. Prostriedok na umyvanie sa rozprasuje na podlahu v mensom mnozstve, nie je nikdy v nabdytku a rychlo schne. Pouziva sa pri nom handra na styl svedskej handry. Po cistenineostavaju cmuhy. Je pravda, ze pri vilede ostava v handre nadbytok vody. Aj vedro som polamala, ako som sa silou snazila odstranit nadbytok vody z handry. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janka279 - :-D já právě taky čekám, kdy mě to praskne :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Tady na těchlech stránkách jsem narazila na mop s takovou vysokou houbou - Butterfly. Je tam v nabídce úplně nejdražší. Nemáte s tímto typem někdo zkušenost? http://www.zelezarstvi-urotta.cz/UKLI...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?