Robotický čistič oken, jste spokojeni?

15. lis 2021100

Dobrý den, máte někdo zkušenost s Robotickým čističem oken? Děkuji

• Dobry den vybrala jste nejaky roboticky cistic oken? Jste spokojena? (take vybiram)
    dekuji
    H.

• Ne, nakonec jsem si vybrala uklizečku 🙂

• Já si raději okna myju sama. Je to jistější

• Sponzor fóra
  • Nemate nekdo aktualni zkusenost s robotickym vysavacem oken? Jsem moc spokojena s robotickym vysavacem na zem, tak zvazuji, ze bych nejaky na okna poridila, ale moc recenzi jsem na ne nenasla. Podle ceho jste vybirali? Splnilo to vase ocekavani? Na co byste priste dali pozor? 🙂

• K ničemu, konkrétně Hobot, vracel jsem v zákonné lhůtě

• @mp77  co presne vam vadilo? Neumyval? Nechaval fleky?

• @islandia  

Dá se to reálné použít jako leštička čistých (interiorových), skel, oken - ale bez kování a bez přechodových spár nad šířku několika málo mm.

Pokud použijete na běžné zašpiněná okna zvenku,ulpělé hrubší nečistoty (písek apod) to nezvládá, celé to akorát "rozšmrdlá" a a ani vyleštění nic moc.
    Ani když jsme okna nahrubo předmyly klasicky a pak použili tenhle krám, , tak ani tak nebyl výsledek uspokojivý - jakékoli umytí klasickou cestou mělo výsledek lepší.

Zkoušel jsem i na zástěnu u sprchy, ale neustále se to zasekávalo o kování (2x úchyt, 1 otvírací koule)

• @mp77  hmmm to je teda skoda. Mame tech oken hodne a predstava, ze to nekolikrat do roka myju rucne se mi moc nelibi. Kazdopadne dekuji za info.

• @islandia  
    nebo to zkuste, ať máte klid na duši, že jste pro to udělala maximum. Objednejte si to u nějakého seriozního e-shopu, kde je možnost vrácení do 14 dnů zdarma

• @mp77  Mozna se zkusim podivat, jestli nejaky eshop nenabizi zapujceni na zkousku, jako to je u robotickych vysavacu.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat