Robotický čistič oken, jste spokojeni?

Dobrý den, máte někdo zkušenost s Robotickým čističem oken? Děkuji
Odpovědět
Dobry den vybrala jste nejaky roboticky cistic oken? Jste spokojena? (take vybiram) dekuji H.
Odpovědět
Ne, nakonec jsem si vybrala uklizečku :-)
Odpovědět
Já si raději okna myju sama. Je to jistější
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Nemate nekdo aktualni zkusenost s robotickym vysavacem oken? Jsem moc spokojena s robotickym vysavacem na zem, tak zvazuji, ze bych nejaky na okna poridila, ale moc recenzi jsem na ne nenasla. Podle ceho jste vybirali? Splnilo to vase ocekavani? Na co byste priste dali pozor? 🙂
Odpovědět
K ničemu, konkrétně Hobot, vracel jsem v zákonné lhůtě
Odpovědět
@mp77 co presne vam vadilo? Neumyval? Nechaval fleky?
Odpovědět
@islandia Dá se to reálné použít jako leštička čistých (interiorových), skel, oken - ale bez kování a bez přechodových spár nad šířku několika málo mm. Pokud použijete na běžné zašpiněná okna zvenku,ulpělé hrubší nečistoty (písek apod) to nezvládá, celé to akorát "rozšmrdlá" a a ani vyleštění nic moc. Ani když jsme okna nahrubo předmyly klasicky a pak použili tenhle krám, , tak ani tak nebyl výsledek uspokojivý - jakékoli umytí klasickou cestou mělo výsledek lepší. Zkoušel jsem i na zástěnu u sprchy, ale neustále se to zasekávalo o kování (2x úchyt, 1 otvírací koule)
Odpovědět
@mp77 hmmm to je teda skoda. Mame tech oken hodne a predstava, ze to nekolikrat do roka myju rucne se mi moc nelibi. Kazdopadne dekuji za info.
Odpovědět
@islandia nebo to zkuste, ať máte klid na duši, že jste pro to udělala maximum. Objednejte si to u nějakého seriozního e-shopu, kde je možnost vrácení do 14 dnů zdarma
Odpovědět
@mp77 Mozna se zkusim podivat, jestli nejaky eshop nenabizi zapujceni na zkousku, jako to je u robotickych vysavacu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?