Nože a pánve - doporučení

Nevím, zda tato otázka se sem hodí, ale nenapadá mě, kde se jinde zeptat :-) Prosím o doporučení jakou značku nožů a pánví koupit. Nemám žádné extra požadavky, jen teda pánev musí jít na indukci a do myčky. Moc děkuji za Vaše zkušenosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem si poridila Tefal. Byly za dobrou cenu a panimama ma Tefaly a je moc spokojena🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@clarise a to máš nějaké tefaly, co jsou i do myčky? já zatím měla jen takové, co nešly =-) ale nešly teda ani na indukci. taky budu měnit. nože nám vyhovují české kds
Odpovědět
Noze mame od fiscars. Mame snidanovy nuz, ale my jim krajime vsechno krome peciva. Chystam se na dalsi nakup :).
Odpovědět
Profilova fotka
@blahova_andrea ty jo a vis, ze nevim, jestli jdou do mycky :-D ale na indukci jdou urcite, kvuli tomu jsem je kupovala. Noze mam uplne obycejne keramicke od Banquet a potom 2 z Lidlu, co se na ne sbiraly body :-D jo a pak jeden tisiciletej, manzel si ho uz prinesl do vztahu :-D ale ten je bezkonkurencne nejlepsi
Odpovědět
Profilova fotka
@clarise já nevím, já právě tefal preferuji kvůli teflonu a ten bych si nějak nedovolila šupnout pod trysky v myčce :-N ale možná jsem mimo mísu
Odpovědět
Tak my máme doma pánve od Tescomy a jsou celo nerezové a tudíž dát je do myčky není problém, ale jak je to s indukcí nevím, tu doma nemáme.
Odpovědět
@syeli nad jejich sadou právě přemýšlím, děkuji!
Odpovědět
Noze mame Victorinox, idealni zacit nozem za stovku, ktery pouzivam na 80 % vsech krajeni a pokracovat specialkama. Ted na Vanoce jsem dostala sadu s vidlickou na krajeni pecinky 😄 Nejlepsi zkusenost mam s Tefalem, mam nekolik teflonovych, indukci nemame, ale tusim, ze jsou na indukci a do mycky je davam a nezaznamenala jsem, ze by to vadilo. Nejlepsi je hodne hluboka panev s poklici, uvarim v ni i omacky.
Odpovědět
Mám jeden nůž od Victorinox (malý, obloučkové zoubky, prý na pečivo, krájím s ním všechno. Na cibuli nebo rajčata je nepřekonatelný!) Pánvičky Tefal, ale do myčky je nedávám. Předloni na vánoce jsme dostali dvě pánvičky: jedná Tefal, druhá Tescoma. Tefal je pořád jak nová, Tescoma poškrábaná. Od Tescomy (a Banquet) jsme měli i keramickou a obojí stejný šunt.
Odpovědět
@kafr Souhlasim s tou Tescomou. Mela jsem keramickou a velmi brzy se zabarvila od jidla a snad po 2 letech letela do popelnice. Tefal mam uz 5 let a stale jako nova.
Odpovědět
Profilova fotka
Litinová pánev Lodge. Nože máme od Lamartu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre noze a panvicky ma Fissler nebo KitchenAid (tady ty noze jsou fakt luxusni krasne se drzi) ale pokud je panvicka s teflonem do mycky nesmi prijit
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My máme titanové pánve Baff a nože od wusthof solinghen a jsme moc spokojení :-)
Odpovědět
Moc všem děkuji, mrknu a vyberu :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
holky, ženy, kterou značku kuchyňských nožu by jste mi doporučily?
Odpovědět
Profilova fotka
Nože určitě Fiskars, boží!
Odpovědět
já bych zase potřeboval dobrou, aleopravdu dobrou značku nožu vhodných předevčím na grilování, klidně i další příslušenství , třeba: vidlička, sekáček, originální příbor
Odpovědět
@mikulas999 sekáček jsme kupovali tady, ale zbytek nevím kde https://dellinger.cz/cs/bbq-grilovani...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
@sayo ste so sekáčikom spokojný? Práve uvažujem nad podobným od dellingeru, tak ma zaujíma názor
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?