Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1545 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1545 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 baf, zdravím všechny a přeji hezký večer,
koukám, že jste se při neděli docela rozjely emoticon

markét, provence závidim šíleně moooc emoticon Máš hodnýho manžílka emoticon Já za týden frčím do severní Itálie (Benátky, Ravenna, Padova, Verona), ale bez přítele emoticon S kamarádkou, napůl pracovně. Ale těším se taky emoticon
ta tonetka je moc krásná, taková přirozená emoticon

k zahradničení - já jsem teda úplně v plenkách. Pár kytek doma, řeřicha na vatě emoticon Ale chci začít, mám už osázené dva velké květináče a petrželák bylinkama. A na balkonek bych ještě ráda nějaké kvetoucí kytičky. Za rok třeba i ty rajčata nebo jahody... A jestli budeme mít někdy zahrádku, tak se na to strašně těším. Chci mít jak "okrasné" záhonky a trávníček, tak i nějaké maliny, angrešt víno a třeba i dýně, rebarboru (tu miluju emoticon ), rajčata... No, mám to v krvi. Moje mamka je vyučená zahradnice emoticon

karkul, mísa i klícka jsou úžasný. Já na aukru nikdy nenatrefím nikdy na tak super ceny. Jak to děláš? emoticon emoticon

lampi, koukám, že máte výhled na Říp. Tak pod ním my bydlíme emoticon
10. kvě 2009 ve 22:34  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Kajo, snad i jo emoticon Na fotce vypadala opravdu v perfektnim stavu a ma stejne zdobeni jako ten omacnik, co mi ma prijit..
Jof, mam pocit, ze by pouzila vsechny zaroven emoticon Ma na okne same bile plastaky, ale ma to okno posete kytkami - fialky a orchideje.. tuhle ji tchan rikal v ikea, ze jestli chce dokoupit nejaky kvetinac (tusim hlineny) a ona ze ne, ze si koupi zas nekde plastovy emoticon No co, zas mi toho hodne prenecha pak do baracku, ze emoticon
10. kvě 2009 ve 22:34  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 tak snad nebo jo? emoticon
jestli jo, tak já mu napíšu, co a jak, kdyžtak bych ti na něj dala kontakt, poslala bys mu prachy (bylo to asi za 400,-) a on ty talíře.
10. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 fab, pro tebe mám taky něco emoticon http://www.aukro.cz/item626527792_zahradni_zamecka_klec.html
10. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 ene.. tomu říkam přístup.. emoticon já to plánuju tak, že povybavuju mamce domeček ( co se mi nevleze do bytu emoticon a postupně až budu mít vlastní.. postupně všechno natahám zpět emoticon
10. kvě 2009 ve 22:38  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 tomu říkám taktika emoticon
10. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 karkul, jj, tu už jsem viděla emoticon Asi ji koupím a dám na balkon, bude se tam krásně vyjímat emoticon
10. kvě 2009 ve 22:42  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 máš jí ve sledování, doufám emoticon
10. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 koukáte na hokej? já být kanaďanka, tak mě asi klepne emoticon
10. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ja uz si planovala vylet za karkulkou.. emoticon A tak joo, takhle to zni taky dobre emoticon)

Tchynka oceni nejvic neco jenom pro sebe. My s mamou si kupujeme ruzne veci do domacnosti, ted jsem dostala k svatku penize na podprdu emoticon) Tchyne oceni nejakou kycovitost na zahradu, trpaslika, capa apod., kosmetiku ne, na moji snahu, ze jsem ji obcas zkusila neco podstrcit, at to stare osklive vyhodi, mi vzdycky prekvapene oznamila - ale vzdyt tohle preci mam... Tak jsem opatrna emoticon Jeste me napada, ze by opravdu ocenila vylet, nejaky zajimavy pobyt.. Zas na to nemame celou vyplatu, ale loni jsme ji narozky a svatek zazdili s tim, ze si pak vybere nejakou lavici do nove kuchyne, k cemuz samozrejme dodnes nedoslo.. Nemate tip na nejaky penzionek, kam muzou i psi?
10. kvě 2009 ve 22:45  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 ježiš, to klidně přijeď emoticon
to mě nenapadlo, že bys sem jela kvůli talířům. a chceš je teda?
10. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 většinou už dneska můžeš kamkoli i se psem, zaplatíš jen nějaký poplatek. ale konkrétně nevim, co by se jí tak líbilo.
já bych jela do krumlova. jako fakt. se mi stýská.

tak ty rusáci to vyhráli emoticon
10. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Nebo mate tip na nejaky pozitkarsky zazitek jednodenni, aby to psiska doma prezili samotny..?

Kajo, ted jsem si nasla ten popis a to jsou normalni talire, ne silnostenne emoticon
10. kvě 2009 ve 22:58  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 album Saruna.. posledni obrazek finální ložinice.. ach jo, dneska zase neusnu emoticon já chci takyy
10. kvě 2009 ve 23:02  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Mlask, slint... emoticon Tohle mi nikdy v zivote neprojde..
10. kvě 2009 ve 23:05  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 ene, mě napadají jen takové klasické - masáže, lázně (pivní, bahenní, čokoládové), nějaký kurz, podle toho, co jí baví - já bych třeba strašně ráda nějaký kulinářský emoticon Anebo luxusní večeře. Taneční pro dospělé, vizážistka... Výlet do moravského sklípku...
10. kvě 2009 ve 23:05  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 jdu si ostříhat nehťoury a zalezu do peřin, ráno brzo vstávám.
dobrou.
10. kvě 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Nechapu, jak se tam muzes vyznat emoticon) Super, par jsem si jich dala do sledovani, zitra se uvidi. Jani je dobry emoticon Asi zafungovala zase kojici demence, mela jsem zafixovano, ze jsou ty tvoje talire silnostenne emoticon
Hledam nejakou masaz, ale je to tu mrtvy, nikde nic kloudneho.. nebo jsem nasla vikend na ranci, ale tam si zas nejsem jista nabidkou aktivit (jako tchyne na kole nebo na ping pongu a tak emoticon ).
10. kvě 2009 ve 23:56  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
 Vy jste teda jely emoticon emoticon emoticon

Talíře, které kupovali babička s dědečkem, můžu mít. Vypadají nějak takhle
http://www.aukro.cz/item629264218_4x_talir_hlboky_ditmar_urbach.html
http://www.aukro.cz/item627272469_6_tezkych_starych_taliru.html

Skříně - dvě plné a jednu prosklenou můžu mít po příbuzných (asi prababiččině sestře?, nerada bych se pletla..), ale potřebují nechat trochu zrestaurovat.
Podobný styl jako tyto http://www.aukro.cz/item631881626_vitrina.html
Jenže bohužel nevím, kam je dát emoticon

Kytkaření u mě nula. Jen doma mám jednu kytku, co jí stačí dolévat voda (není v hlíně). A na zahradě jsem vysázela nějakou mrkev, hrášek, ale nestarám se o to skoro vůbec, momentálně není čas. Ale obecně jsem nikdy kytky moc neměla a neuměla se o ně starat, i když se mi to u někoho jiného líbí.
11. kvě 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 jo a ještě .. ene, umíš pěkně kreslit emoticon emoticon
11. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 a na tu saruny roubenku se vůbec nedá koukat. radši.. emoticon
11. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 abych se přidala ke kytičkování,.. doma mám hromadu opečovávaných kytek ale na balkoně rajčata z minulého roku emoticon emoticon emoticon ( nestihla jsem je zazimovat emoticon )
11. kvě 2009 v 08:50  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maja.xx
163
Registrovala se 10. února 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1457 příspěvků a 3 alba. Má 12 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
maja.xx
163
Registrovala se 10. února 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1457 příspěvků a 3 alba. Má 12 přátel. Region Hodonín.
 Hoj, uzavřu kytičkování, mě když nějaká rostlina žloutne nebo jinak chřadne odvezu ji do stanice první pomoci - k mojí mámě milované, ona co pichne do země to jí jde, kdyby zapoměla v zahradě zapichlý rýč tak jí snad obraší emoticon Někdy vám nafotím její zahradu.
Holky, nevíte o nějakých stránkách se zajímavýma potahovýma látkama? Na tu židli, já fakt tápu, mám jít do jednobarevné látky, nebo něco takového?
http://www.potahove-latky.eu/aneta-555-cervena-det-54-21-1-21-21.html
http://www.styltex.cz/?article=83791
http://www.styltex.cz/?article=83791
11. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 dobré ránko emoticon taky u vás tak prší? a taky jste vůbec nemohly spát? já jsem se převalovala asi do dvou, pak jsem se pořád budila, zpocená, poštípal mě komár... emoticon
jani, tak s tím aukrem - ty se tam nevyznáš? přece hned na hlavní straně vlevo nahoře je vyhledávací okno. tam prostě napíšu, co hledám (lepší je to bez diakritiky, ty lidi to tam dávají různě), používám různá synonyma, někdy zkouším i hrubky, páč lidi jsou hotentoti.
no a pak ti vyjede seznam. a zase nalevo nahoře na straně máš seznam kategorií, ve kterých se ty najitý předměty nacházejí.
dám příklad - hledám klícku - do vyhledavače zadám "klicka". kromě klecí mi vylezou i kličky na okna, pak mám pocit, že jeden pan spisovatel se jmenuje klicka emoticon no a když já chci jen ty klece, tak si vyberu jen tu kategorii, ve který se pravděpodobně budou nacházet (čili vynechám auto moto apod.).
chňápeš?
takže ty talíře nechceš, pochopila jsem to správně? on se mi pán vůbec neozval, tak já ho nechám být.

majo, to, co tvoje maminka, tak to je moje babička. fakt hrozná. nejlepší je, když si od ní přitáhnu nějakou fakt luxusní kytku a ona mi za pár dní opadá, zežloutne, seschne... chcípne emoticon
ale na péči nenáročný jsou různý sukulenty, tlustice, není to klasickej kaktus že jo, já moc kaktusy nemusim, mám jen vánoční, ale to není kaktus jako takovej. jinak se mi nelíbí.
ale sukulenty jsou zajímavý. no a nepotřebujou tak často zalívat a snesou v podstatě všechno.

stránky s látkama neznám, když chci látku, tak jdu do obchodu, potřebuju si jí ošahat. s tou židlí ti asi moc neporadim - záleží, kam jí chceš, jestli by tam šla spíš jednobarevná nebo nějaká vzorovaná látka. to je těžký.
obecně se mi ale víc líbí vzorovaný látky.
11. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maja.xx
163
fotoportrét
fotoportrét
maja.xx
163
 Karkulinko, na tuhle židli, dnes si pro ni jedu, ta koženka je vážně hrozná, ale potřebovala bych nakoupnout nějakým nápadem, těch látek je tolik, tak kdybyste na něco narazily, tak mi dejte odkaz, nebo jestli nemáte něco ve vašich inspiracích, myslete na mně. emoticon

http://www.aukro.cz/show_item.php?item=627440088#gallery
11. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 já vim, na kterou židli emoticon ale nevim, kam jí chceš umístit, jak vypadá ten interiér, víš?
ses ptala, jestli jednobarevnou nebo vzorovanou látku.
11. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maja.xx
163
fotoportrét
fotoportrét
maja.xx
163
 jo ták, chci ji využít jako židli k psacímu (PC) stolu, který ještě nemám emoticon
11. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 já bych byla zase pro kůži jednobarevnou.. ta k tý židli patřila.. nebo ten tip látky, co jsi sem dávala jako první ale bílou režnou
11. kvě 2009 v 11:04  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 ale ona tam nechce kůži ne?
táta má na tý thonetce takovej podprdelník, jak tomu řikáme, a látka na něm je zhruba jako ty dva poslední odkazy. místy i trochu lesklá.
ale řikám - to záleží na tom interiéru, do kterýho má přijít. pokud je ten interiér sám o sobě barevnej, vzorovanej, tak látku na židli určitě jednoduchou, aby se to nepřebíjelo.
ale pokud má být ta židle dominantou místnosti a všechno ostatní v ní je jednoduchý, jednobarevný, střídmý, tak židli určitě výraznou s výrazným potahem.
11. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš