Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Jofi, do nového chci právě všechno leksvik :-D To nejni elmo .. ale elma máme taky.. tohle je Ernie.. máme i Berta.. ale ti jsou menší.. tento je z Německa ;-) tady jsem takového neviděla.. :-)
Odpovědět
no tak Ernieho no.. já tu celou bandu miluju x-)
Odpovědět
leksvik je fajnovej, mam vesak a botnik :-) hele a videli jste Aspelund novou bilou radu za uzasny peniz? Vim, je to asi takovej papundekl, ale je peknej :-N .je morena na bilo a jsou videt i suky a leta, ale libi se mi,a ma pekny uchytky ;-)
Odpovědět
safra, zahýbám mé milované Hello Kitty :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jof.. pro Tebe v albu
Odpovědět
Profilova fotka
kočul, jsem jí omrkávala v sobotu a líbí se mi víc na fotkách, jak v reálu.. ale papundekl 8-(
Odpovědět
obla... jéé ti jsou úžasnííí děkujuu x-) x-) x-) ( není tajné, jak se jmenuješ, mne je blby psat Oblo :-p :-D ja bych podle fotek Aspelund skrin brala,.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jofi :))) Tak prozraď své .. já jsem ... jséééém.. jsééééééééééém.. jsééééééééééééééém... Éééééliška ;-)
Odpovědět
já jsem ... jséééém.. jsééééééééééém.. jsééééééééééééééém Kajuškaaa ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Těší mě Kajuško .. x-)
Odpovědět
Těší mě Éliško.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Další poklad v albu :) Co říkáte?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jináč mě fakt štvete, jelikož co jsem Vás tu objevila.. nehnu se :-D Tak dneska mám nárok, terminátor je u babí.. akorát bych měla šukat po světnici a ne si zavrtávat zadek do sedačky... ... .. takže si jdu udělat káááávu.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nejsi přeci ;-) popelka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja.. to asi ne, ale po rodičáku si otevřu prádelnu a mandl.. dvakrát do týdne se na mě smějí 2 dvojnásobně naplněné koše na žehlení x-) 8-( :-S ]-(
Odpovědět
je eliška a kajuška-hezké..ene je janička neeee? a maja?
Odpovědět
Profilova fotka
Kočulka je čičinka? : )))) :-D :-D :-D Kdo z Vás všechno má dětičky a jak staré..? Kdo je plánuje.. a pro koho jsou děti příbuzných a známých spolehlivou antikoncepcí ? =-) :-D
Odpovědět
ja sviste zatim nemam, i kdyz do budoucna urcite chci..moje segra ma 2 deti. 3,5 leteho chlapecka a rok a pul holcicku...jsou to bobani, mam je moc rada a neda se rict ze by byli antikoncepci, i kdyz teda nekdy.... :-( :-N ,kdyz spustej....no ale ne, pak kdyz vidim jak jsou uzasny... x-) ja mam zatim pouze ti cici, o je taky boban ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kočul.. a jméno nenaprášíš? :-D Kočičák je dobrá volba.. nemusí se venčit.. a není to závislák, má svou hlavu a hrdost.. to ta naše psí čuba.. =-) To je hrůůůza vtěrka až to hezký není.. a pokoj si nedá.. :-D
Odpovědět
to naše toncka je silena vterka,ktera s nama chrape v posteli... jen si nemysli ;-)...nasi maj jeste bigli slecinku(spis uz teda postarsi dama)...ale jsou uzasny obe...jestli budu mit nekdy barak, chci jeste kocu do party a psa ;-) Jo jmeno...rodice meli fantazii no ;-) takze tesi me devcata, ja jsem Dora ;-)
Odpovědět
já mám dvě děti.. manžela a morčátko Marlena :-D , na ty klasické děti jsem ještě mladá a blbá :-p ... no.. spíš je není kam dát, takže až bude nějaké to bydlení.. . Jinak brácha o rok starší má malou Sofii a je to zlatenko. Manželův brácha má Šimona ( ano, ten působí antikoncepčně stejně jako jejich nové mimi Bea :-D
Odpovědět
Dora je boží ! x-) x-) :-o x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
DORAAAAAAAAAAAAA :-o :-o x-) x-) Krásné .. Jedno z favoritních při příležitosti double rodičovství ;-) V albu malá seznamka..s naší family.. ještě přihodím čoklici :-)
Odpovědět
hmmm,moc dekuji...tuhle jsem vzpominala,kdyz me bylo cca 17 let neco jsem si udelala s nohou a sla jsem k chirurgovi a fakt "prijrmna sestra"me povida jak se jako jmenuju krestnim a ja: Dora a ona silene hnusnym tonem:co vam to jako dali rodice za jmeno ]-( :-N asi z toho byla vyrizena mura jedna. Mam k tomu celkem dobry prijmeni, takze se to zas tak netluce...jako kdybych treba byla dora zizalkova, nebo tak(vsem zizalkovym se omlouam predem) :-)
Odpovědět
jezis devcata dekuju...nekomu kdo na to neni zvyklej, to moc nejde z pusy no, i pritel se kterym jsem 10 let si na to musel zvykat podle me celkem dlouho :-| ...tuhle se me ptala kadernice kdyz jsme si potykaly, jak me ma rikat :-D
Odpovědět
sympataci kazdym coulem a malej je cela maminka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dorka je nádherný jméno .. fakt adept při výběru pro holčičku.. Jinak tedy ještě Stela, Ester, Sára .. k našemu příjmení vybrat něco normálního je celkem nadlidský výkon.. ještě, že nešišlám.. :-D
Odpovědět
a jaky mate prijemni :-D ja taky prasknu to moje diuny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já nevim.. všichni říkají, že je po tchánovi ... :-D a nebo po manželovi .. snad jen oči má moje.. :-D Hodím ještě fotku kluků samotných..
Odpovědět
Profilova fotka
Blaščák- Blaščáková Ondřej - Eliška
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?