Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
to jde!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D už tam není "originální" :-D
Odpovědět
Ahoj, jestli se můžu vtírnout, tak jedno povlečení od Cimexu vlastním. Mohu jen doporučit... Kvalitní, příjemné ;-) . Kupovala jsem ho vloni na pouti v Jindřichově Hradci. Mají všechno tak hezký, že jsem si nemohla vybrat... Nakonec vyhrálo z jedné strany proužkované, z druhé staročeské kytičky... Stálo 1250,- na obě postele. Prodloužená délka stojí 1450,- Nevím, jestli mají více prodejen, ale jedna je v Českých Budějovicích na náměstí u Černé věže... Což je pro tebe Ene trošku z ruky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Halóóó, zdravím nově přichozí a ptám se ene, jaké obrázky na mmb za dvacku, honem!!! Byla jsem dnes v antikvariátu a herbáře jdou na dračku a moc je nemívají :-|
Odpovědět
Profilova fotka
co je mmb????
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem blbá, tam mě se vůbec nenapadlo podívat, enčo, myslelas tohle? http://www.mimibazar.cz/bazar.php?str... pomozte mi vybrat (švagrová rámuje obrazy, takže x-) v pohodě 23,- dám i několikrát :-D :-D) Sari, mmb - mimibazar
Odpovědět
Profilova fotka
mně se líbí ty květivové - helenium, sasanka...... kolik jich potřebuješ? Máš už nějaké konkrétní místo?
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím dva chci určitě... nebo čtyři?! :-N Chtěla bych je do ložnice. Ale teď jdu škrábat židle - sklem, dělaly jste to tím někdy? Začala jsem včera a jde to tím skvěle, poradil mi to můj mužíček, nevěřila jsem, ale prý to dělali už na škole (truhlář). Takže až přijdu, tak chci alespoň trojku nejlepších obrázků, pa. - jo, ale ty originální z místího bazaru nééé :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jé, sklem jsem to nikdy nezkoušela, bezva tip...díky! ;-)
Odpovědět
maji ty jsou hezkyyy...to si snad taky nejakej poridim...me se obecne libi mochyne a olivka, ale tematicky k sobe neladi...ale jsou hezky vsechny, ty houbovy bych mozna nemusela,a ty prvni dve jsou taky hezke,ale omrkla jsem to jen zbezne...musim letet neco delat(zehlit,varit,mejt balkon...)chvili jsem si dachla :-N a nestiham =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, myslela jsem tohle :) Az poridis, tak pak poreferuj :)) Zatim stale doufam, ze sezenu origos, jinak tohle je dobra varianta. Na konkretni obrazky se mrknu taky kdyztak pozdeji, mam rozdelane ucetnictvi a brutalne usinam 8-(
Odpovědět
tak uz jsem po...pracovnim procesu, ale zehleni jsem nestihla...pekne jsem si "zavarila"svestkovy knedliky, piskot se svestkama, kopracka, brambory a pro sebe pstruha, jsem pekne hin do vikendu nechci plotnu videt :-| ...jdu to pradlo alespon vytridit a neco vyzehlit rukama :-N pri mareckovi ;-) to sis nedala odpo dachanecek en , a vstavalo se teprve v 10 vid :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teda, děvčata, vy jste dneska těžce použité :-p na moje obrázky prdíte, kromě saruny (mě připadá že ti nadávám, nemáme ti říkat sarunko nebo sarko), které děkuji za účast, ale jelikož vás poslední dobou jen využívám na posuzování, jdu je prozkoumat sama, nakonec já na ně pak budu čučet doma, neníliž pravda :-D Ale do těch už jdu, kdyby co bylo, jen kdyby jste měly nějaký krásný tip na rámeček , který by se na to hodil, tak o to se poďelte, ju? Myslím, že spíš dřevěný než bílý, co? Nebo bíle patinovaný, kruci, ta má nerozhodnost mně jednou zabije! :-|
Odpovědět
ja jsem ti taky rekla co se mi libi a ze houbovy se mi nelibi :-D
Odpovědět
libi se mi dale prvni dva, pak ta olivka, mandlon, mochyne a ty ovocny taky nejsou zly.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
promiň, kočulko, já jak jsem se zapsala do té závorky, tak jsem na tebe zapoměla :-N Teď jsem na ně 15 minut hleděla a s jistotou vím, že houby se mi nelíbí :-S Jsem fakt děsná, mám vybráno šest, z toho dva vyřadím, to bude zas porod.
Odpovědět
:-D v pohode :-D a jaky mas vybrany?
Odpovědět
Profilova fotka
sasanka, mandloň, mišpule, hedera, mochyně - já fakt nevím není to moc barevný? Mám to stáhlý v samostatné složce a furt je přeblikávám. Chmel jsem vyřadila.
Odpovědět
nejsi ty znameni vah?vaho vahava :-D ..ja treba osobne bych to vzala tematicky...kvety ke kvetum, co ma plody tak taky k sobe a tak...ale mix muze byt taky hezkej, to uz je na kazdym ;-) to jsem ti moc neporadila, co...
Odpovědět
Profilova fotka
mám chlapa ve znamení vah a vždycky po mě chce abych všechno rozhodla já, a pak už mi asi nezbývají síly na takové maličkosti, či co :-N :-D Já jsem střelec, ale ne vždy se trefím do černého ;-) Ale je mi jasné, že ty bys vyřadila břečťan.
Odpovědět
hele ony ty obrazky byly jednu dobu aj na aukru za polovic.. ale ja se desim, jak bude vypadat ten papir, jestli nebude moc ,,voskovany" :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nééé, už mi to nerozmlouvej, jisté je že do nich jdu, ještě přesně nevím do kterých :-N , ale beru je. Když tak by to nebylo finančně zdrcující. Nahoď raději nějaké rámečky.
Odpovědět
kukni na johanku mimishop nebo bellarose, tam jsou rozumny ramecky.. i kdyz ten co jsem sehnala ja.. sem se malem zapotila, nez jsem nasla svoji vizi :-D -- tu co mam v knihovně v albu.. teda teď už je tam fotka svatební x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak jsem nechtěla bílý rámeček, tak do něj asi půjdu u johanky jsem viděla toto http://ujohanky.mimishop.cz/detail.ph... a malinko mně to inspirovalo, neboť ta zelená na obrázku s bílou na rámečku bude luxus, doufám, u švagrové strávím nejspíš další prázdniny.
Odpovědět
to je pekne nespravedlivy, ja chci taky ramarku v rodine.. i kdyz ono je to obcas naprd.. viz manzel ma firmu s nabytkem a nemam satni skrin po ktere touzim dva roky :-| :-N ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Konec nerozhodnosti, jdu spát, ráno moudřejší.... :-N Hodím Vám do alba, jak jsem ošmrdlala židli tím sklem.
Odpovědět
tééda, střepem?? :-o jinak máme stejné srdíčko s křídlama, jen já ho mám do růžova :-D
Odpovědět
Kateřina Klocová (CONSTANCEQUEEN) na MMB .. ma nove zbozi.. na druhe nebo treti straně ... ach x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je uplne jina zidle, sis makla :) Mam konecne hotovo, fuj. Nesnasim ucetnictvi a nechala jsem se do nej uvrtat ]-( No v deset se bohuzel nevstavalo a misto odpoledniho spanku se zehlilo. A jen co jsem dozehlila, tak se drobecek vzbudil :-p Meli jsme ted tu navstevu, takze se ponocovalo a rano jsem musela vstavat, fuj :-D Mam deficit a neco mi rika, ze si rano moc nepospim, kdyz dneska odpadla uz v osm. Maji, dala bych fagerland ramecky z ikea, doufam, ze si to pamatuju spravne. K te zelene mi nejvic ladi drevo :) Pak urcite ruzne barvy, aby to vypadalo ve vysledku spis jako herbar nez jako uniforma :) Urcite bych vybrala mandlon, to je tutovka :) K ni bych se nebala ani te olivy... Ale z tveho vyberu bych vyradila mochyni, ta se mi nelibi :)
Odpovědět
Profilova fotka
No a je to v haji, chci tam vsechno :-N Jof, ty mi davas...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?