Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
jé jste rychlejší než já!!!!! :-D
Odpovědět
ty brdo, to teda..jsem si pocetla ;-) ...chlebovak teda saru x-) x-) ale ta cena 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no právě...takže kdybych to stihla, tak stejně do takové výše nešla. :-|
Odpovědět
jinak paradni doza na syry a paradni klipy na zavesy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarunko, a co stínidlo? To chceme vidět taky :-N A více z tvého jistě vkusného bydlení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čááááu kočky.. Saru .. krása ;-) HELP ME PLEASE !!! Chci do nového veškěrý nábytek z Ikea - Leksvik. Jenže do nového pokoje pro mlaďase bych ocenila tu zvýšenou postel KURA a ten úložný systém Trofast. =-) Je to taky masivní borovice... a tak se Vás chci zeptat... Vás znalkyň :-D :-D :-D Můžu to pak taky namořit natmavo..? Seženu někde takové mořidlo..? =-) Nebude to blbý ..? =-)
Odpovědět
moridlo antik maji v ikea
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt tam primo to moridlo maji? To je fajn :) S nim to je pak uz hracka. A me uz blog zas bloguje x-)
Odpovědět
sakra, nemuzu ho na str.Ika najit, kouknu se doma na nazev..maj ruzny bily, cerveny, zeleny, antik...konecnou barvu ani nevim(jeste jsem nemorila)ale meli tam vzdycky namoreny prkynka, jako vzorek. Doufam teda ze to jeste vyrabej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kočul, zjisti mi, prosím... |-| Jinak Babiččina ložnice je z prosince 1928 .. :-)
Odpovědět
zkus se jeste prohrabnout Ikea strankama, nemuzu tam ted najit takovy ty doplnky co tam vzdycky meli, nejaky naradi, stetce, barvy,oleje, vosky atd. Vzdycky to tam meli, tak nevim...je to proste moridlo antik, ale asi to uplne stejna barva jako je napr. Leksvik nebude, vzdycky u toho meli namoreny palubky pro prdestavu.ale urcite by se neco podobneho dalo koupit i normalne, to bych se zas tak nebala, uplne stejny to stejne asi nebude nikdy.
Odpovědět
Profilova fotka
kočul, já vím.. oddělení péče o nábytek.. už si vzpomínám.. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... uz to maaaam, ale je tam napsany ,,svetly antik,,meli asi i normalni myslim ne jen svetly...nevim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, i tak se mi bude hodit .. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kočul, Ty fakt najdeš vechno.. Děkuji Dorinko.. moc x-)
Odpovědět
neni zac :-D google je muj kamarad ;-) nakonec jsem to nasla podle toho vosku :-), furt jsem hledala moridlo a ona je to lazura... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi šikulka, moc děkuji .. x-) Stále špekuluji nad tou koupelnouu .. =-)
Odpovědět
konkretne?
Odpovědět
Profilova fotka
kočul, no .. jak to udělat.. aby to bylo podle mých představ.. =-)
Odpovědět
a hlavne kam? po jakych nemovitostech se teda rozhlizite? to by pro me bylo dost dulezity kam to bude, podle mista a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
kočul.. zatím nechme.. no, každopádně.. mají v IKEA ještě tu polici s háčkama a přihrádkama, co máš v předsíni..? =-)
Odpovědět
nemaji, ale kazdopadne jsem ji videla na prodej nekde na mmb,ale jestli ji jeste maj...tezko rict.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, na stínidlo jsem zapomněla :-N A byteček taky nafotím...ale mám toho teď nějak moc....a tak na to nezbývá moc času! =-)
Odpovědět
saru, na co pouzijes nocnik? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dám ho na chalupě pod postýlku zatím jako dekoraci :-D ...a kdo ví, než budem mít koupelnu a záchod...kam v nouzi půjdu :-D :-D :-D kadibouda daleko, venku tma a zima! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby byl takovy ten vyssi, tak jde pouzit na bezplenkovku :-D Tyhle placaty se blbe drzi mezi nohama :))) Tak se objevil novy bytecek v realitce, drzte palce! Ted uz to musi klapnout. Je v prisernym stavu a za desny prachy, musime to nejak sklepat :-N Jo a pro obveseleni - do pul druhy jsem sila kapsar a pri pokusu usnout v posteli se vzbudilo ditko. A rajtovalo po me do pul ctvrty plus jsem stihla dve prevlikani pocurane postele 8-(
Odpovědět
mas muj velky obdiv :-) ..hod link na bytik
Odpovědět
Profilova fotka
Radeji ne, prepadl me stihomam, muzes si ho najit sama, nemame tu tech bytu tolik :) Napsala jsem si o prohlidku. Chystate se o vikendu vyrazit na nakupy s MB? :) u nas je to v jednani, mozna to i klapne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bezplenkovvou já provozovat nebudu...jsem rozhodnutá pro textilní...no uvudíme. S bytem taky drzim palce! ;-)
Odpovědět
na sreality, a odkud ses konkretne en? Ja asi nechystam :-( , na co mas spadyno? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?