Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
ten je hustej, co jof :-D
Odpovědět
chci toho plsťáčkovýhooo! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
acha!!!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si ho kuuup :-D
Odpovědět
nechcete se mi složit? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a já myslela, že řekneš, že o něm už víš :-D Napiš Ježíškovi, nebo ukaž manželovi :-D Ale je vymakanej, co? Holky, já udělala práááce x-) Strejda mi totiž řekl, že do Vánoc to nemám šanci stihnout...a myslel to vážně, to si neumíte představit jak mně tím hecnul...nasadila jsem turborychlost :-D Já mu dám, že to baba nezvládne ]-( Jen mě teď bolí trošičku v kříži :-N
Odpovědět
no to bych mohla, ale ježíšek si řekne že takovou capinu za 299 a poštovné je blbina :-D
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item788039356_dek... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na to se ti máme taky složit :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to si dělaj srandu! :-o "dekorativní ozdoba stolu" ! :-D
Odpovědět
no to si přeju ze všeho nejvíc, to bude vintage styl doma :-D :-D :-D :-D se mi to bude hodit do růžového obyváku kde mám stůl s žulovou deskou a na tom oranžovou vázu z hypernovy v akci a vedle na gauči deku s motivem delfína skákajícím v moři :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak si to u tebe doma představuju! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky to vidím v barvách :-D
Odpovědět
:-D že joo? a to jsi neviděla moji sbírku sloníků nad koženkovým gaučem ( sleva z aska, no neber to!!! :-D ) a všechny ty sádrové trpaslíky co máme na balkoně :-D :-D :-D :-D, a když už jsme u toho, asi si koupím gelové svíčky ve tvaru půllitru piva, ať mi to tu pěkně ladíí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda, kde ty nápady bereš?.......podle mě musíš sedět někde, kde jsi tím vším obklopena!!!! no jestli jsem doma....tak je to jasný!!!!! a nezapomeň na umělohmotnej břečťan a vodopád na baterky!
Odpovědět
Profilova fotka
pa buchty...běžim nakoupit a konečně domů!
Odpovědět
ježiš na ten vodopád jsem zapoměla! mám ho na naprosto božím dřevěném příručním stolku, je černej se zlatým lemem a sedí do té obrovské obývací stěny přes celej bejvák ! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co ta sbirka ruzoveho porcelanu a obrazky z trznice ve zlatem ramu??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám Jof, že máš jinak moc hezkej vkus :))) Jo na aukru mi někdo vyfoukl starý dřevěný zásobník nas dopisy, na který jsem měla zálusk. Já občas koukám co jsou lidi schopný přihodit... takový dardy. :-(
Odpovědět
nojooo, já měla rámeček s Ježíšem ve zlatým rámu který začal blikat po obvodu, když ho zapneš zezadu :-D :-D :-D a to jako fakt.. s bráchou jsme si dřív dávali hodně brutal dárky :-D :-D :-D já mu ten rok dala knížku Úprava hrobů :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D jinak dobrý typy! už vím co koupim letos bratrovi x-) U mě jinak vede deka s motivem delfína skákajícím v moři :-D Kdysi od bývalé "tchýně" jsem dostala takový povlečení... hned jsem zavzpomínala ;-)
Odpovědět
tyjo, kolega z práce nosí takovou košili s delfínem, já raděj nevzpomínat :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste prdlé, víte o tom? :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
my všechny ne? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
NE!! Já mám jen krygl s prsama, co nechce nikdo ani zadarmo :-D :-D Mám ti udělat radost? Tvou adresu přeci mám :-p
Odpovědět
néééééééééééééééé, já nikomu nic zlýho neudělalááá !
Odpovědět
Profilova fotka
musela jsem se podívat do vyhledávače co to je krygl... ted už to vím :-D taky dobrý.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Mam tu modre svicny z ikea a modrou pyramidovou svicku, kdo chce? :)) Za pul hodky hotovy potah do kose, se prekonavam :))
Odpovědět
modrou pyramidovou svíčku jsem měla taky, uprostřed gel a mušličky, putovala tchýni :-D :-D a ty majo hod na chvili krygl do alba :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?