Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
ja tam teda nic moc nevidim na ty fotce..ale rozhodne neni hrozna
Odpovědět
Profilova fotka
Žofiel je ukecaná sama o sobě .. :-D Furt kecá, jak neumí vyšívat a jak tamto a ono .. a pak mi pošle vysomrovanou fotku a já padám na prdel .. :-D Nevěřte jí ani nos mezi očima .. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko,.. myslím, že to úúúplně stačí |-|
Odpovědět
co mas? normalni kuchyn no tez nevidim neco uplne strasneho typu umelohmotne oranzove skrinky ci cosi takoveho...
Odpovědět
Profilova fotka
Umělohmotné oranžové skříňky jsem asi ani neviděla :-D Ale musí být krásné .. ozvláště s jedovatězeleným pruhem vedeným uprostřed :-D
Odpovědět
jofiel nam ji taky moc neukazala..ale byla naprosto normalni, ne vintage, ale normalni hezka..ale vintage, cottage atd.tu asi nema nikdo ne? :-D
Odpovědět
ukaz nam ji vic oblousku..pracovni plochu atd ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko .. no pracovní plochu jsi teda obzvlášť odhadla :-N Ta je z celé té kuchyně nejděsnější .. zrovna včera jsem škemrala, že bych ji chtěla vyměnit .. :-D
Odpovědět
skrinky atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Bohužel.. mám práci.. a navíc chcípl foťák .. ;-)
Odpovědět
to ti teda neverime :-D ne ja jdu taky makat..zatim paaa
Odpovědět
ja chci uplne moderni kuchyn s vysokym leskem a k tomu retro doplnky, vintage kuchyn nechci :-N proste linie multi funkcni a lcd telku 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky...chci taky vidět hnusnou kuchyň! :-D
Odpovědět
jo to je to ,,atd.,,vis? :-D myslim tim,ze tu nikdo nema asi uplne tu svou vysnenou,kterou by chtel ted, krom efis...
Odpovědět
Profilova fotka
Saru, tak mi jukni do alba .. :-D Jdu dělat marcipán.. :-.
Odpovědět
ty vogo a pak ze nic neumis...marcipan v poradi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ta je ale hnusná!!! vidim jen super trouby....a barvu...a nepřijde mi teda hrozná,,,,to mám v tom případě úplně nemožnou kuchyň! :-D Jé...marcipán miluju.....zrovna nedávno jsem pekla dort a potahovala ho marcipánem...vypadá to tak krásně! x-) prostě taková jedlá modelína! :-D
Odpovědět
ty vogane holky, vy jste teda pekarky...Dort bych asi nedala,natoz ho potahovat marcipanem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
normální hezká kuchyň, co si pamatuju hezčí než Jofinky ;-) Ale tou utěrkou si ji zakrývat nemusela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
..No jestli tohle bude jedlý ... :-N =-) :-N No a dort, resp. korpus bych měla také začít dělat .. jen, co se naobědvám tuňákem :))) Až bude lepší konstelace hvězd, tak vyfotím Vám VŠEM :-D Ani perníky ještě nemám nazdobené : )))) :-D :-x Holky, potřebuju ty košeeee... Která bude nejvíc nejlepší sluníčková a uplete mi je..? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem jich pár upletla, ale moc mě to neba, už měsíc přemlouvám mamku, aby upletla nové košíky Kajčince do kredence, neb já je upletla moc velké a špatně se zašupujou :-N Ale vždyť je plete kde kdo, na mmb na fleru, jen najít hezké za dobré ceny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak vás tu čtu tak válim očima.... jedna peče dorty, druhá háčkuje, třetí plete košíky... já fakt umim jen tu bábovku a natřít skříňku :) Jo a ještě umím vařit, to se zase musím pochvalit... to jo :-D Obla, ještě jsem našla pár chlebníků, ale opět na e-bay. Cenově Ok, ale někdy je moc vysoký poštovný.... takže spíš pro inspiraci. Jinak mě se líbí ty porcelánový, i když bych se bála, že to víko praskne, ale jsou moc krásný. http://shop.ebay.com/items/bread%20bo...
Odpovědět
Profilova fotka
ehm, "mě se líbí" se píše mně .... pardon... jsem pohoršená vlastní gramatikou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, ebay je též má parketa.. mají tam hezký .. jenže strašně drahý poštovný .. a to se pak nevyplatí .. :-| Asi dám na radu Simči a nechám si můj dřevěnej, s tím, že ho trochu "upravím" Elinka si udělala radost další látkou .. x-) Maji.. díky za tip na Fler .. je jich tam hodně a levně !!! To mě nenapadlo .. holt já z toho fleru moc nečerpám .. a je to chyba !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Mony - aspiruješ na mateřskou psychozu .. :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale některý ty chlebníky tam jsou krásný, vid. Občas si něco objednám, ale to si zjištuju poštovný. Dokonce i svatební šaty jsem měla přes e-bay... Co je to Flér?
Odpovědět
Profilova fotka
Mony .. tak nějak jsem reagovala já (" Co je to Flér ") Když jsem se sem přichomejtla :-p :-D Dodnes v tom neumím chodit, ale na odkazy čumim, to jo .. :-D Ten můj GG džbánek je taky z ebay.. vydražila jsem ho za 0,99 liber, ale poštovné bylo 10 .. : )) Ale i to se mi vyplatilo..Hodně tam kupuju oblečení na Ondráška.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já zas neumím "chodit" v ebay, to jen čučím co tu dáte :-N mony, dej si fler.cz a uvidíš kreativní svět :-D Jo a hlavně se nepohoršuj nad mou gramatikou, protože mě vs mně mi nejde doteď, i když dokonce i toto se tu jednou řešilo a vysvětlovalo, protím tedy o schovívavost :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no někdy i přes poštovný se dají vydražit super věci, nebot jak jsme párkrát zkoušela něco na aukru, tak se až divím co jsou lidi schopný zaplatit... jo oblečení jsem si už na e-bay taky objednávala. Občas se to fakt vyplatí. Hele, když chci něco na aukru prodávat musím za to platit? Jo a taky se mi omylem podařilo poslat peníze na účet aukra a ne prodávajícího x-) No jo jsem tydýt, no :) takže se učím. Na e-bay mi to jde líp... jinak hledám hezké pruhované povlečení a zatím jsem našla toto. Moc hezké, ale já si představuju něco spíše do hněda.... http://www.e-inspiro.cz/cz/Detail/266... takže kdyby se někomu líbilo... A co vše se dá na tom Fléru sehnat? Obla, kde v CV bydlíš (teda jsetli se můžu zeptat)?
Odpovědět
Profilova fotka
jdu se juknut na flér... :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?