Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry :) Dik.
Odpovědět
a Jofiel má stříbrnou mikrobaňečku srdíčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uka
Odpovědět
se mi nechce fotit, .. odpo, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
A kde ji vzala? x-)
Odpovědět
hele zas ta uzasna neni, je uplne obyc, ale ja ju miluju, hodila jsem ji teda do alba, at si nemyslite, ze to je takovy poklad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je krasna :) Kosik je natreny ikeacky? :))
Odpovědět
košík není z ikea, koupila jsem ho už bílej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem ve ctvrtek poprve v klidu ocihnout Jysk. Libily se mi jejich kosiky, hlavne takovy kulaty s uchem a s latkovym potahem by se mi libil na pecivo, ale odradil me ten divny povrch. To ani nebylo barvene nejakou normalni barvou, spis jako kdyz to namoci do barvy na zed :-S Pustila jsem si ted ctvrtecni Bydleni - to uz preci davali :-(
Odpovědět
a meli tam takove plechovky se srdickama? Cervenobile styl Tilda?
Odpovědět
Profilova fotka
Nee =-) I kdyz me to cervenobile moc nerika... jedine na kanafasu :-D
Odpovědět
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.... tyhle
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No sakra, ty jsou pekny! :-D
Odpovědět
:-D
Odpovědět
ty jsou kraasny :-D x-)
Odpovědět
hele baby, ať z toho úsměvu nechytnete křeč :-p :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ozdoba je krasnaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
kujuuuuuuuuu :-D :-D :-D :-D a co že tu je tak prázdno? Nikdo nic? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem, jak budou patinovat v Loskutakovi. Nic prevratneho, jak jinak :)
Odpovědět
jojo, Brydova řekla jen zaklad :-p
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item766975640_pre... tenhle jsem teda chtěla :-( http://www.aukro.cz/item788290786_sta... jestli to nemáte daleko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Premyslim, jestli ma cenu porizovat patinovaci barvu, kdyz si vystacim s moridlem, ktereho mam pul litru za 60 Kc :)) Ale asi jo. Ono se te barvy nedava tolik a ten vysledny efekt to ma i zblizka... No co, ted jsou na rade ikeacke kosiky :))
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, ten byl fakt hezkej za hubicku =-) Ale prebalovat by se na nem moc nedalo, jeste te to uklidni :-N
Odpovědět
no ja jsem na tom prebalovat nechtela, bych to urizla :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
=-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaji.. ta ozdůbka je krásná .. přišlo Ti domů už něco z Bella Rose..? Ty plechovky mají v Jysku u nás .. jsem je tam tuším viděla.. Nohy od šicáku pěkné .. už se těším na svůj x-) Uuuuuž aby. No .. :)
Odpovědět
nene, z Bellarose ne, tohle je dnes dopoledne kupovany ve Vaňkovcie
Odpovědět
Profilova fotka
Kaji .. a kdy Ti to přijde..?
Odpovědět
dyt jsem ti psala, ze nez doslo manzelisko, kosik se vysypal tak budu muset objednat znova :-D :-| ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?