Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
bufet se neptá, bufet bere :-D :-p Řídila ses dle receptu na zadní straně? Mony mně změnilo těhotenství, prostě jsem dostala chuť na vepřový biftek a od té doby mě to přepadá jednou za tři měsíce:-D
Odpovědět
hodte do palcu nejaky vegetar.recepty baby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já dnes dělám nádivku..skoro bez masa..teda vlastně s debrecínkou ;-) a rajskou s knedlíkem
Odpovědět
a rajskou s cim?bez masa?
Odpovědět
no cítím se na pět let ale jinak od narození :-D jojo, kocul, já si budu stezovat at to tam uvedou :-D :-D :-D já mám same vegetarianske recepty, já bych spis umela dat ty z masem,... jako treba : veprove rizky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si v těhotenství dala jednou kuřecí, protože jsem na něj dostala chut, ale pak už žádný chutě nebyly. Ale pravda, že jednou za čas, tak 1x za měsíc si dám kousek ryby. To už dělám tak 4 roky, takže 100% vegoš nejsem, to jsem byla tak 9 let. Můj manžel je ale radikálnější. Ten ho nejí už 7 let a žádné ryby, kuřecí nic.... Jinak Kočul, receptů je hafo. To by bylo na další diskuzi... nebo aspon 20 knížek :-) Na co bys měla chut?
Odpovědět
hodne zeleninu...i nejaky ty lusteniny, obilniny..tuhle jsem delala cizrnu a fakt vyborny
Odpovědět
jinak taky miluju sojovy maso
Odpovědět
Profilova fotka
kocul, na talíři mám rohlíkovou nádivku(teda tentokrát z veky), kde je zapečená i ta debrecínka, knedlík a přelitou omáčkou (nasládlou..nesnáším kyselou), chápeme se? :-N
Odpovědět
já ani mlecne produkty, já jsem laktovegetarian :-p :-D kocul, kuskus se zeleninkou, nebo bioryzi od Harmonie s mrazenou smesi Asia x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já jsem masožravec :-D doufám, že se se mnou budete ještě bavit :-| nemusim ho moc...ale jednou za čas takovej biftek x-) x-) x-) jinak spíš kuřecí...
Odpovědět
Profilova fotka
já vařím vše ale bez masa. Omáčky, polívky, zapečený věci, a soju máme taky rádi. I když ji zase moc často nejíme. Cizrnu jsem tuhle dělala na indický způsob dle nějakého receptu a byla to mňamka. Na laktovegetariánsktví se chystám až odkojim. Ale spíše na dobu určitou, abych se pročistila. Jo a miluju veg sekanou a vegetáky, párky bezmasý, těch bychom se užr.... x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo ze sojou se dá čarovat... od řízků přes čínu až po nádivky... yummy yummy... :)
Odpovědět
Profilova fotka
ehm, zase... chtěla jsem napsat se sójou... x-)
Odpovědět
majo,tak to fakt neznam :-D hele kus kus je obilnina nebo testovina??? hmm,tak lakto bych asi nemohla byt...nevim ja miluju jogurty a tak vůbec, spis teda zakysany veci, mliko jako takovy max do kafe. a cim to jofi nahrazujes? nejakym sojovym, ovesnym mlekem atd? a i z toho variš treba? saru neboj, ja jim taky spis teda kureci, kruti, kralika a dost ryby, jinakto sojovy...vepre taky obcas, kravku skoro vubec. Mony a veg sekacka je z ceho? vyrabis ci kupujes? ja ji delala ze soji.
Odpovědět
Profilova fotka
http://aukro.cz/item766987155_policka...
Odpovědět
Mony a jako kdyz treba varis ty omacky a tak, tak to mate proste normalne jen jako bez masa jo?jen omacku a prilohu?
Odpovědět
Profilova fotka
sekačku vyrábíme i kupujeme. Když domácí tak je to stejný jako když děláš s masem, ale místo toho tam dám ochucenou sojovou drť a pak s takovou kašíííí. Kupovaná je taky ze soji, ale dělaná jiným způsobem, tu spíš grilujeme. Jééžiš, když jde o jídlo tak bych mohla napsat romány.... to je moje! :-) Dnes jdu dělat plněný paprikový lusky plněný cottage cheesem a s brambůrkem... dobrota úžasnááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Člověk nenarazí na pěknou polici, kurňa .. 8-(
Odpovědět
krasa stiha nadheru :-D uz je i zajemce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už se raději nevyjadřuji .. někteří fakt postrádají soudnost .. : )))
Odpovědět
Profilova fotka
Kočul, přesně tak omáčky bez masa, nahrazuju sojou nebo někdy ani to ne a polivky taky. Je to jednoduchý a fakt se dá výborně najíst i bez masíčka. Jíme teda hodně zeleniny. Pražským závidím Govindu - tady široko daleko nic takového nejni, tak musíme vyvařovat sami, abychom nejedli jen smažený sýr nebo chleba s máslem... já asi fakt napíšu knížku - kuchařku. x-) Dobrej nápad!
Odpovědět
Profilova fotka
jo ta polička je príma... ten zájemce jsem já :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pak kupim nejakj ten vytisk :-D doufam ze bud i s autogramem :-D ja zeleninu taky muzu, skoro vsechnu...mam rada i takovy ty pomazanky-pastiky ze zdravy vyzivy, vetsinou je to z lustenin nebo obilnin a tak
Odpovědět
smarajaaa to je chyb..pardon..pisu v pracovnim procesu..ja delala ze sojovy drti treba i plneny klasicky papriky s rajskou a ten taky super.nebo takovy chili con carne x-) hmm cottage ten taky miluju
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo ty papriky taky dělám na tento způsob a chilli con carne taktéž... a veggie paštiky taky kupujeme, naštěstí už se dá na trhu sehnat celkem dost dobrých věcí. Jéééé na mě jsou chutě... :-)
Odpovědět
takze jsem opet ze skoly zpet, za 15 min bych mela zase jit ale tak jsem se najedla ze nejdu :-D tak se omlouvam za nemeckou nadavku :-. jako vegetarianka bych to nedala ja cas od casu maso potrebuju a ryby miluju stejne jako jogurty mleko to piju i sojove napr.miluju kafe s cokoladovym sojovym mlekem x-) nejake bezmase zdrave recepty bych tez brala mono sepis nam nejake dobrutky a posli na mail x-) x-) x-) jinak ja zadne depky nemam ze nemam dite nebo nejsem vdana! Ja ani s nikym neziju :-D takze ja jsem tu jedinna ze jo ze jo???? :-D V Cesku mi to s nikym nevyslo neb jsem chtela utect za hranice a drzelo me to asi tak od 15-ti do te doby nez jsem zdrhla :-D jdu si lehnout 8-)
Odpovědět
nene simi, u nás milujeme sprosté němky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vylet se celkem vydaril, mam hafo kramu, zitra/dneska se snad dostanu k foceni :)) Poprve jsem byla v Ma maison - to je tak prtavy! Sem cekala velky obchod s nabytkem a oni u steny asi dve knihovny, jednu komodu a uprostred stul... Ale dekoraci dost, hlavne ty vanocni ozdoby! x-) x-) A taky jsem byla v Apropos, to je taky zradlo! Kolekce GG vypadaji jeste lepe nez na netu, jenom kdyby to tolik nestalo... Nastolce s poklopy nikde nic :-( V MM sice jedna souprava byla, ale stejne mel zdobenou nohu, ne cistou, ne hladkou. Stal 970 Kc :-x A jeste jsem videla jeden a ten mel zase po krajich ty pruhledne kulicky, na bellarose je myslim takova misticka a talir.
Odpovědět
ty jooooooo co se deje kde jste??? halooooo ja dnes brzy vstala se sama doma bojim :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?