Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mam depku 8-(
Odpovědět
proc? z podlahy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ze vseho. Jsem neschopna, nemuzu nic vymyslet, vubec mi to nejde, nevim co chci, jsem nastvana :-S
Odpovědět
hmm jako me se libi neco takoveho http://www.italdesign.ch/index.html?id=8 uplna moderna ciste linie vsechno zavrene ciste :-N jof tak tu stranku jsem uz nasla googlila jsem 5 minut a mam ji :-p
Odpovědět
enine, jestli ty ses neschopna..tak to nevim kdo je schopnej...nefnuc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mne to vubec nemysli :-(
Odpovědět
zejtra treba bude o sto pero ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo taky ne :-|
Odpovědět
ale jooo
Odpovědět
Profilova fotka
No jiste, proc hledat talire na mmb, kdyz tam jsou jedine inzeraty na silnostenne a to od Jof a Elisky, ze je koupi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.aukro.cz/item827545180_sou...
Odpovědět
Článek se načítá
pekene..hmmm, budete tu soupravu nekdo drazit? ze bych do ni sla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno .. :-)
Odpovědět
dobrééé :-)
Odpovědět
breee :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám asi zablokované rameno .. 8-( ani nepředpažím.. ]-(
Odpovědět
ale máš krásnej novej obyváček, za to to stálo ! :-) x-) ;-)
Odpovědět
ukaz jak jste makli x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máte to v albu ;-) Ale to nepoznáte .. protože nevíte, co tam bylo předtím .. :D Takže prostě jen ukázka .. ;-)
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item819978872_tal... do zlata :-D
Odpovědět
dooobry elisko..jste makli... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejhorší bylo stěhování příborníku ve dvou, po tmě, po schodech .. :-S A hned za tím přemalování zdi (a to jen jedné) a vyklizení stávající knihovny :-S
Odpovědět
Profilova fotka
obli, ten stolek z šicího stroje je super ;-) , taky se teď dívám na A na staré zajímavé šicáky, neb další s šuplíkem nemůžu sehnat a myslím, že k thonetce by se to celkem hodilo, jen se bojím, aby to nebyl málo široký? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maji.. děkuji, jsme z něj též unešeni.. rozměr je 55x85 .. ;-) a myslím, že je to úplně v poho :) ;-) Teď jsem na něm už i žehlila .. a taky paráda.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já na chalupě taky mám stolek...ale včetně stroje...je ktásnej......ale tenstroj se nedá schovat a mít to jen jako stolek....takže spíš jako dekorace a na odložení....
Odpovědět
Profilova fotka
Ja u mamy objevila tri thonetky :-N Jsem vubec netusila, ze tam neco takoveho mame... No budou moje, mrsky jedny :)) Majo a kde ten renovovany stolek mas ted?
Odpovědět
pudou na bilo thonetky?
Odpovědět
Profilova fotka
ene, pořád na něm bylo co dodělávat, z fotky nebylo patrné, že v záhybech barva zůstala, takže jsem ji minulý týden došmrdlala a včera dala druhý nátěr laku, a smrková deska musí 2-3 nátěry dostat aby se zpevnila...pak ho ukážu světu ;-) ty bílá ohýbaná křesílka co chci k němu taky brousím, chtěla bych je přírodní, ale na nich je ještě práce :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dve ty thonetky bile jsou, uvidim v jakem stavu. Tu jednu v puvodni barve tak urcite necham.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?