Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
to není tajný jen kdyby se mely psat takovy veci tak vsechny tady nedelame nic jinyho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ale od toho to tu je, ne? :-N Ja to taky nevedela. Na to povleceni jsem dnes mrkla a je fakt moc krasny... ale ja dostala dalsi uchylne modry od tchyne :-( :-( A hlavne potrebujeme na deku 200*220..
Odpovědět
Profilova fotka
já vyprdolím hned všechno :-D Jurin mi před chvílí ulomil jedno ouško na tom mém dvouuchém šálku po babočce :-( a tak se bál mi to říct, že jsem nemohla být ani nasraná
Odpovědět
Profilova fotka
Jaaaaj, to je skoda :-( To me moc mrzi, je fakt krasnej... Koukala jsem, ze Eliska byla po cely rok opravdu veeelmi hodna :)) Pribornik se pekne zaplnil x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maji |-| ]-( |-| Jani, Elinka je hoooodně moc hodná pořád... a ještě chvíli bude .. ještě jí pár věcí chybí =-) :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jakou máš nakonec pračku?
Odpovědět
Profilova fotka
¨To ma Eliska super, Janicka je naopak cim dal vic nasranejsi, tak ji pristi jezisek asi taky nas... :-N :-x Mam Samsunga, je krasnej, ma 6kg a milion funkci k nicemu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani .. Teplé večeře, vyžehlené košile, doma nablýskáno, stále upravená, usměvavá a večer vstřícná ... :-D :-D :-D Jak to tak vypadá .. po novém roce začneme s největší pravděpodobností prodávat náš sweet home =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nasli jste neco lepcejsiho? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nenašli .. ale dokud ten byt neprodáme, stejně máme svázané ruce .. |-| Takže nejdříve musíme prodat .. to je základ. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kde pak budete? Me uz to tu tak sejri... :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to nevím .. podnájem? .. ale na výběr nemáme .. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jak to budete resit? Chcete domek castecne zaplatit z penez za byt a zbytek zafinancovat hyposkou z toho manzelskeho fondu?
Odpovědět
Profilova fotka
Kdepak .. hypošku si budeme muset vzít celou .. z bytu nic nezbyde.. ten je taky na hypo..
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to asi pak jo.. jenom je blby, ze uz ted budete brat tolik nabytku, kdyby to byl tedy ten podnajem..
Odpovědět
Profilova fotka
Tady muj novy milacek... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No .. tolik .. mladýho pokoj určitě ne.. a toho ostatního tolik fakt není .. =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vypadá tůůůze pěkně.. si pamatuju, když dorazila má nová .. čuměla jsem na ní x praní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to bude jenom deformace nas, co se stehujem se dvema skrinema :-N
Odpovědět
já se budu stěhovat taky na x dodávek, ty bílé džbánky daj zabrat :)) ..alel bude to až za dlouho :-( ale sháním malou dětskou levnou postel do pokoje, takovou tu prodlouzitelnou nejlip.. jako gauč :-p . ..našla jsem leda Minnen z ikea ale ta paní je z Prahy a mne se tam pro to nechce.. nechcete prodavat po děckách, at to aspon spojim s navstevou? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na co ji potřebješ, pro Marlenka? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo už dávám pozor.."jako gauč" :-N myslíš tuto http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/cat... nevadí ti že jsou jinak vysoká čela?
Odpovědět
cau holky.. Majo diky za info o bazosi ikea, ja o nem taky nevedela, to se fakt muze hodit ;-) To teda je eliska hooodna, jak tak ctu :-D Hele eli, kolik je tvymu manzelovi, stli se muzu zeptat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko .. drahému..? Pročpak ? =-)
Odpovědět
Jen tak me to napadlo, jestli je starsi o neco nez ty. Ty ses mladoucka a vzorna manzelka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
46 .. =-)
Odpovědět
pockej, pockej ses nejak sekla ne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To byl vtip .. :-D 25 ..
Odpovědět
Profilova fotka
Mlaďoučká... : ))) Mě vždycky odrovná ... menopauza, můstky, endoprotézy .. už klepou na dveře.. :-D Se někdy probudím a cítím se na 80, .. ono co je v tý občance.. někdy fakt klame :-D
Odpovědět
to mel byt kompliment...ale chapu co myslis :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?