Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
a že by nám ho ukázala?! :-N =-) Prosím prosím, smutně koukám!!!! Kája asi viděla pantonku s prdýlkou, že? :-D http://www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-...
Odpovědět
Profilova fotka
Tchibo ma krasny sklenicky a chlebnik bude pocitam za chvili vyprodany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty na víno se mi líbí... Jinak co byste dělali když byste měli u home dekoru objednaný a zaplacený zboží a furt vám ho neposlali (už je to přes 2 a půl měsíce!) a pan majitel se neustále vymlouvá... jednou je nemocný, jednou špatnej dodavatel, jednou je v Holandsku atd atd. Když připočtu k platbě a poštovnému i protelefovaný účet tak se mi to opravdu "vyplatilo". Nejedná se o závratný peníze, ale není to férový a myslím, že je ani zboží už asi neuvidim :-| ;-( Takže děvčata POZOR NA HOME DEKOR! Nemají příliš solidní jednání...
Odpovědět
tohle se mi taky stalo.. uz jsem vas jednou upozornila.. pohrozila jsem že to předám třetí straně a ta to vyřeší za mne a do týdne mi po 2-3 měsících vratil penize 8-(
Odpovědět
tak co myslíte? která je hezčí? :-) x-)
Odpovědět
detailnější foto v mojí galerce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi právě z homedekoru napsali, že mi posílají peníze zpátky... tak uvidíme. :-. a jasně, že Eliška!
Odpovědět
Profilova fotka
tý brďo, Jofi, Eli si to krásně upravila :-D ;-) Je to jak tentýž koutek "před" a "po"
Odpovědět
Profilova fotka
Jukněte na blog :) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) x-) :-o tý fole, to je bombá, to volské oko :-D , to by mě nikdy nenapadlo. Jsi šikulína ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marcelko, děkuji :) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nechtěl někdo "Jofiformičky" http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... zadara dobrý http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Článek se načítá
se červenááám, po mně pojmenovanééé x-) x-) x-) :-D
Odpovědět
nechcete nektera ten pichackovy poradac? Ja ho nema vuuuuuuuuubec kam dat :((
Odpovědět
Profilova fotka
A ja zrovna dneska premyslela, co by se mi tak mohlo vejit na chodbu mezi vypinace na wc a koupelnu :-D :-D
Odpovědět
da da :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je uplne genialni napad, manzu svihne :-D :-D
Odpovědět
a tak to má být, od toho jsou :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... patináááá :-D
Odpovědět
jof, krasny kytky..ty barvy jsou uzo x-) opravdu jarni nalada...my tady teda tak metr snehu, sjezdovka frci, bezkari bezkujou...jdem teda na vychazku... Jo jeste dotaz, mate radi v kuchyni takovy ty horizontalni skrinky???
Odpovědět
děkujuuu x-) ja mam horizontální skříňky a nemůžu si vynachválit ;-)
Odpovědět
takze by jsi do nich sla zas? a mas jen horiz.nebo k tomu i normal?
Odpovědět
Profilova fotka
Mne se to musi libit jako celek, skrinky mi jsou jedno. Jsem prcek, takze bych sla max. do jedne rady, pripadne horni jenom jako na "sezonni veci", co se nepouzivaji. Holky, mame vanu x-) Nemame baterie, obklady nic, ale vana je usazena s funkcnim odpadem a je to prvni vec v byte, co uz je na svem miste a je hotova :-D A my teda taky po dnesku, vsichni :-N
Odpovědět
tak to je super...uz se v ni vidis rochnit co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V loznici si tata zacal natahovat na zdi lepidlo a ja uz tam vidim i ty postele :-D
Odpovědět
presne, tak bych to videla i ja :-D nejni nad fantazii :-D ..a jaka vlastne bude postel?
Odpovědět
Profilova fotka
To nevim :-D :-D Mel by nam ji delat kamarad na miru, ale zatim nevim, jestli na ni bude.
Odpovědět
ene, nezapomeň fotit průbežně, chceme se taky kochat ;-) jinak horizontální.. mám dvě na sobě a ve stejné velikosti pak vlastně vertikální a ladí ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky ve fotaku... Uz mam vlastne ctecku primo v notasovi, co? Hmm.. z toho se asi nevykecam :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?