Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
jůůů!
Odpovědět
ňam!
Odpovědět
Profilova fotka
..eščeéé :-)
Odpovědět
šiju šiju korunky :)))
Odpovědět
x-)
Odpovědět
jeeee jofi ta korunka to je nadhera az jsem sem musela napsat x-) z potapeni jsem dostala chripku tak si ctu na netu 7 dil harryho pottera :) jsem na neho ulitla :-p jinak znate www.zarahome.com????
Odpovědět
Profilova fotka
Pro cedulkarky - tchibo ma ted ve vyprodeji nytovaci kleste, a pak tam je taky par veci v tom ruzickovem dekoru. Vcera jsem byla v outletu a tohle tam jeste nemeli, fnuk :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, krásný věcičky v Zaře...http://www.zarahome.com/shop/gb/en/zara-home/product/Dallon+Cage/72463/-1/173905/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky .. Simko, říkala jsem si.. kdepak jsi tak dlouho ..? I Saru, Efi.s, .. teď už i Kočulka..? =-) My včera brousili stůl .. pakárna jako prase.. vrstva asi 4 nátěrů .. a ještě takové pěkné a kvalitní barvy .. Tfuj. Teď už natírám .. to je taky docela pakárna.. a to mám za sebou tak sotva polovinu .. a extra super plocha, jako celá horní deska mě ještě čeká .. 8-(
Odpovědět
ahojte, no ja tady obcas nakouknu, ale jaksi nemam cim prispivat jsem uz psala jof ze nic nevyrabim nekutim ani nerenovuju :-| momentalne se akorat ucim a nebo jsem nemocna a lezim v posteli ]-( jinak uz bych se na tu skolu vysr...uz tu tvrdnu tolik let a furt nic teda krome toho ze ovladam nemcinu :-S mate tu kartu tchibo? premyslim ze si ji koupim maji docela vyhody, no a ja tam docela rada nakupuju :-D ted jsem si tam koupila vestu teplaky jo a takove korunky na jmenovky na stul nej.vanocni vyprodej staly pado tak jsem si je vzala :-N nevite co by se z nich dalo vytvorit vite o jake korunky mi jde byly taky v cr? zara ma hezky katalog je uplne dole malym nad tim slintam jsem ani nevedela ze zarahome je jsem to zjistila jak jsem si kupovala casaky v polsku o bydleni tam to stoji par kacek a super veci... obli a k cemu ten stul bude slouzit? jako je nadherny ale taky mas tak nafukovaci byt jako jofi ;-)
Odpovědět
tak zarahome je v Poznani v polsku tak kdyby jste tam meli cestu ;-) V Deutschlandu obchod nemaji jen online shop...
Odpovědět
Profilova fotka
Sim.. von je to trochu mega konferák .. :D :-D Nafukovací byt nemám, jen pořád něco vyhazuju a obměňuju :D :-D Ale vysněnou sedačku už mám.. konferák taky.. takže už jen knihovny.. stůl pod TV a police :D No a Mlaďasovo pokoj se na jaře taky plánuje komplet renovace.. :-) Už se nemůžu dočkat, až poletí ten koberec.. Já je tak nenávidím.. dobrovolně bych si ho nikdy nekoupila :-S :-S :-S
Odpovědět
Článek se načítá
no prave ze se ti do te rekonstrukce tak chce nepsala jsi pred casem ze hledate jine bydleni??? koberce mam rada ale jen takove ty hodne chlupate a bile ale ne pres cely pokoj :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Hledáme, ale zatím je v nedohlednu .. a já se na některé věci nesnesu dál koukat :) :-D Koberce jako takové ty běhouny.. nebo pod stůl do obýváku s vysokým chlupem.. jo, nejni špatné .. ale nenávidím jejich údržbu a ty sajrajty, který se v tom zabydlují .. malýmu pak do pokoje taky koupím nějaký na hraní .. malý .. ale jinde ho mít (krom rohožky) nemusím .. :-D
Odpovědět
prave ze ty s chlupem se vysavaj i cisti dobre ale samo u tech je i vyssi cena :-| mame je doma a v poho a to mame v obyvaku krb...jinak mi plovoucky prijdou strasne studeny neni nad parkety... jinak to tvoje siti obdivuju mas to vymakane ja bych chtela takovou korunku co tu jof hazela vcera x-)
Odpovědět
ahoj, ahoj..ja tu jsem eli :-) ...jen, moc ted nemam cas, ale sleduju vas i vase krasny blogy, nebojte holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, na tu horni desku na natirani zkus valecek, s nim to jde dobre a barva je hezky rovnomerne. Ja bych teda mohla mit koberce vsude, ale to by se deti musely rodit svepravny 8-( Na Saru myslim uz delsi dobu, snad jsou s mimisem v poradku :-(
Odpovědět
en, vsimla jsem si, ze prodavate parkety..bude neco jineho??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nebude :)
Odpovědět
prebytky jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Uz ne, sem to jenom nesmazala.
Odpovědět
jsem si vsimla, ze uz ti odpovedel zajemce :-) Tyhle teda budete mit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, to mi jenom psala Jeve, at je neprodavame :-D
Odpovědět
Hele a nakonec ses s ni teda domluvila? :-D delala ti nejakou vizualizaci, nebo tak?
Odpovědět
http://www.lisbethdahl.dk/Files/HTML/...
Odpovědět
wow sis to pohnojila tedy kdo ma nad tou nadherou slintat s pocitem ze to jen tak nesezenes :-| ;-) odkud mas tu latkovou korunku?
Odpovědět
korunka bohužel není moje, našla jsem ji na jednom blogu jak si šila jedna šikula ;-)
Odpovědět
posli odkaz na ten blog, budes si ji sit??? ty uz sit umis ne?
Odpovědět
a taky by me zajimalo odkud mas ty sklenene poklopy? :) koukam na ne na ebayi ale moc nejsou
Odpovědět
odkaz nemam, mam techniku prostourat cely blog, stahnout co se mi libi a zavrit papa :-D sklenene poklopy : aukro, mmb, tchyne a aukro - tyhle ctyri zdroje mych ctyr poklopu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?