Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
já mám třeba novou mini růžovou myš k notebooku, tři šedé svetry a úúžasné naušnice :-D toť novinky nebytové a pro vás naprosto nezajímavé :D no a ty bytové budou na blogu.. jednou.. určitě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a já nový kolečkový brusle a 13cm vysoké letní pantoflíčky :-D a v bytě? leda tak bordel... vlastně postel, ale nějak to furt nemůžu v tý ložnici doladit...
Odpovědět
jofi ukaz nausnice :) ja si taky jedny suprove koupila a dvoje si jeste sama vyrabim :D
Odpovědět
Profilova fotka
Marne premyslim, co nebytoveho jsem si v posledni dobe poridila ja :-N
Odpovědět
simo, jsou od Guess.. takove jak kdyby byly ze stareho strojku z hodinek, takove kolecko, urcite znas.. kdyztak fotnu.. jsou fakt božíí x-) ene, neklesej na mysli, já bych si to s tebou hned vymenila :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mno nevim.. nekdy premyslim o nasem zdravem rozumu - a to je jenom kratka rekonstrukce, co pak stavba, to si nechci vubec predstavit, co musi ostatni zazivat :-N
Odpovědět
toz fotni :) ja mam dalsi koule :D ja na tech koulich strasne ujizdim :-N
Odpovědět
jinak ja utracim furt, minuly tyden jsem si koupila dvoje boty, vstupenky do sea life potom set na vyrobu sperku nejake hadry, pasek novou penezenku atd atd a plno obleceni z pietro filipi jak jsem byla dva tydny tomu doma, no a ted v ctv.tam jedu opet tentokrat na velikonoce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy utrácíte holky :-N ]-( Závist :-D Ale já taky, dnes (v neděli) baterie do kuchyně, bukový příborník do šuplíku, podložky do polic pod hrnce apod.,, ať se neodřou a olej na trámy (ten z Ikey na pracovní desky :-N ). Na sebe tak max. v sekáči :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jen by nemusela být tak lesklá, no ale co se dá dělat, v jiném odstínu ji za ty prachy nikde nemají :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A koukala jsem na tu truhlu na aukru, co byl odkaz na minulé straně a ta vypadá úplně jak ta naše černá po plánované renovaci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zde je naše (teda kousek)
Odpovědět
Článek se načítá
já truhlu prodala, nemela jsem sílu na rekonstrukci v našem mikrobytě a ještě k tomu v zime.. nebylo ji ani kam dat :((
Odpovědět
Profilova fotka
Mam truhlu taky nachystanou, ale "moderni", kterou musim ostarit :-N Uvidime, jak to pujde, cekam na lepsi pocasi. Taky nevim, jestli se mi vejde, jak bych si predstavovala...
Odpovědět
Profilova fotka
pro mmk :-) http://im.aukro.cz/item975151915_klic...
Odpovědět
tak a teď mi řekněte, jestli jsem úplně střelená viz album .. ty boží puntíkovaté hrníííčky :-D
Odpovědět
ne nejsi jsou gut a jak mas misto :)
Odpovědět
místa se najde :D jsem si pořídila další skříňknihovničku a už nevím, co bych tam dala.. je pořád prázdná :-N :-D
Odpovědět
tak si je porid a az si poridis chaticku tak si je tam premistis :D jsou fajne jak bych mela chaticku u lesa tak nevaham ;-) kterou tedy nemam ale treba jednou bude... :-N
Odpovědět
já vidím ten domeček v dáli.. tak 2014 :-D
Odpovědět
ja jeste pozdeji :D 2014 to budu beztak furt studovat jak se znam ;D
Odpovědět
na univerzitě třetího věku :-D :-D :-D
Odpovědět
jo tak zase tak stara nejsem, je krize co mam delat radeji prodlouzit studia nez byt na pracaku a na materskou me nikdo nedostane, takze u me klasika studia cestovani :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No mam ja tohle zapotrebi? Dite kramuje v supliku s kuchynskym nacinim, tak jsem vybrala nejake udelatko na otvirani uzaveru a navlekla ji to na ruku. Chvili na to kouka a pak pronesla: "Ne, delas blbiny, mami." |-|
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nově v bella rose ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc pěkné věcičky a taky obdivuji vaše fota v albech, snad se taky dočkám nějakých zátiší vhodných ke zvěčnění x-) Tak domácího sluhu už máme, teď další prosba o rady, potřebuji do kuchyně nějaké háčky, závěsy, úchytky atd. na různé náčiní a papírovou kuch. roli. Ráda bych to sladila s úchytkami Gravyr z Ikey, prosím, když na něco narazíte, hoďte odkaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ene: :-D Kolik je malé?
Odpovědět
Profilova fotka
Na Vanoce ji byly dva. Odpoledne vyrazime do ikea, zacneme zabydlovat :)
Odpovědět
a tak Ene, kde je tvá občanská povinnost? Jaktože už tu nemáme oscanovanou účtenku? Teda já jsem zvědavá ! :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?