Čerpadlo do retenční nádrže

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím, aktuálně vybírám ponorné čerpadlo do retenční nádrže. A při prostudování nabídky jsem fakt zoufalej. Snažím se najít nějaké čerpadlo s malým průtokem na hadici a malé zalévání. A vše co nalézám jsou enormě drahá čerpadla s průtokem až 7m3/hod ( a navíc bez regulace - jediné co mají je tepelnou ochranu) .. Nemůžu najít žádné čerpadlo s průtokem tak okolo 200 - 300 l/ hodina. Nemá někdo nějaký typ? Díky
Odpovědět
1
2
@oskar83 může tam být to čerpadlo trvale? V návodu jsem to nenašel.
Odpovědět
@jose10r Já mám nádrž 5m3 a hadice 25m 1", pak redukcí na 3/4" dalších 25m. A od podzima používám tohle čerpadlo: Čerpadlo ponorné tlakové GC-DW 900 N Einhell Classic 4170964 PRP-EIN-196 Stálo cca 3000Kč Na zalévání úplně v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
@jose10r Urcite ano 🙂 Max bych ho vyndal na zimu...
Odpovědět
Profilova fotka
mame easypump e-deep v jimce uz 8 let, na zimu ho akorat vypnu a vyfoukame rozvody, ktere jsou zakopane na zahrade. Zivi nam to zavlahu a a rozvod vody po zahrade. 2x-3x za leto cistim diskovy filtr, ktery tam je kvuli automaticke zavlaze, k obycejnym rozvodum vody neni potreba.
Odpovědět
Profilova fotka
@jose10r Popravdě netuším,ale já ho tam mám 3 roky nonstop včetně zimy.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@davex Dobrý den, mohla bych se vás zeptat jestli je čerpadlo retenční do retenční nádrže hlučné a jak daleko musí být o plotu souseda vím asi hloupý dotaz když mi v domě bydlíme jen ženy děkuji moc.
Odpovědět
@vintr To mé Alko nejde vůbec slyšet, ani když mám otevřený poklop a zrovna jede. Jinak nádrž mám 2m od hranice pozemku a na úřadech s tím problém neměli. Ale nezjišťoval jsem, jestli to tak musí být.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?