Jak zamaskovat tepelné čerpadlo

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den všem, bohužel musíme mít umístěné čerpadlo primo pred domem, na straně kde jsou vchodové dveře a čelem do ulice... To znamená, že první co každý uvidí při vstupu na pozemek bude čerpadlo.. jsem z toho nešťastná, bude to kazit celkový dojem ... Máte to tak také nekdo? Dá se to nějak elegantně zamaskovat např nějaké kryty? Bojím se, aby to nesnizovalo výkon a životnost.. budu moc ráda za fotky
Odpovědět
1
2
Tak mi to tak připadá, že náš projektant s tím asi evidentně jen nechce mít žádnou práci a zařizování a na tvrdo nám rekl, ne proste to jinak nejde musí to být před domem jinak nemáte šanci, ze to hygiena schválí... Přitom pokud je možné udělit nějakou výjimku na základě souhlasu souseda, tak to vím na 100%, že by s tím problém soused neměl...
Odpovědět
@davex Vy jste mel ohlasku nebo stavebni povoleni?
Odpovědět
@s_he Vyjimka je samostatne rizeni, tak pokud byste do toho chteli jit, musite urcite zaplatit dalsi penize projektantovi za pripravu podkladu a uradu 5000,- spravni poplatek.
Odpovědět
@puhelin Stavební povolení. Jinak u výjimky není potřeba řešit už nic s projektantem. Všechny změny před dokončením stavby i tu samotnou výjimku jsem si řešil už se stavebním úřadem sám. Take jen těch 5.000 Kč úřadu.
Odpovědět
@davex To je asi zase na kazdem urade jine. Nekde chteji samostatnou dokumentaci. Jinak, co se podminky hygieny tyce (hlukova studie pred kolaudaci), tak pokud byste mel ohlasku, nesmite mit v zavaznem stanovisku podminky. Neni jak je do souhlasu s ohlaskou zapsat. Podminky se pisou do oduvodneni rozhodnuti. Souhlas oduvodneni nema, tak proto v nem podminky byt nemuzou.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?