Projekt/navrh od zahradniho architekta

Chtela bych se zeptat, na kolik vas cca vysel navrh zahrady od zahradniho architekta bez realitace.. Jedna se o rovinu zatim jen s travnikem o rozlize cca 700m2.
Odpovědět
To je hrozně individuální, nejlepší bude, když oslovíte několik architektonických zahradních studií, s cenovou poptávkou. My jsme třeba řešili projekt na zahradu a plochu kolem domu, o celkové výměře asi 400m2 a návrh vyšel na 11 000,- Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
18 000,- projekt + osazovací plán, plocha 956 m2
Odpovědět
@petta33 prosím, doporučíte? 😉 Realizaci jste zvládli sami?
Odpovědět
My dali teď 30 tis. za studii a osazovací plán. Pozemek cca 1300 m.
Odpovědět
Profilova fotka
@marti_tomi realizace nedělá, jen návrh, ale spolupracuje se zahradní firmou, která by tu realizaci případně dělala. Ještě nevím, jestli to budeme dělat sami, nebo to necháme na firmě, podle toho, jak bude vycházet cena za tu práci.. Jinak záleží na tom odkud jste? Ta naše architektka je z Kralup nad Vltavou
Odpovědět
@petta33 dobrý den, také máme architektku z Kralup. Jste spokojena? Muzu vědět jméno? Díky
Odpovědět
@craki2 Jednoduchý návrh (bez 3D vizulizace) s osazovacím plánem za 6 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se ceny pohybovaly za 1500m2 pozemku celkem, z toho asi 500m2 tráva a 400 dům s dlažbami kolem 20 000Kč.
Odpovědět
@petta33 Peti, a doporučíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@tania0 , @marti_tomi je to paní Suchoňová z Kralup. Zatím se teprve domlouváme a poslala mi první nástřel, ale řekla bych, že ok.
Odpovědět
@petta33 tak to máme stejnou paní. Zatím už čekáme přes měsíc, jen ten nastrel máme.
Odpovědět
Profilova fotka
@tania0 tak to je náhoda :-) Mě se zdá dobrá, poradila mi pár věcí, co mě nenapadly, takže za mě zatím dobrý. Vy jste spokojení zatím s tím návrhem?
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?