Hydroizolace svislá a mokré mapy, fleky

Profilova fotka
Ahoj všem, včera jsem našla na hydro svislé tyto mokré mapy. je to skoro všude po obvodě baráku. Lonskou zimu tohle nebylo, tak nevím zda hydro třeba nepovolila či podobně? Je to tam natavené od řijna 2018, není to třeba vlivem stáří, že je to tak dlouho vystaveno povětrnostním podmínkám... prosím jen rozumné odpovědi. Děkuji
Odpovědět
@ajagachova neni to kondenz? Promrzle základy a venkovni teple pocasi?...
Odpovědět
Profilova fotka
@paveler netuším, ale že by se to projevilo až druhou zimu? Já předpokládala, že se pod hydro nemuže voda a nic dostat...
Odpovědět
@ajagachova Podívat se do technických listů výrobce použité izolace, jak dlouho může zůstat takto neošetřená.
Odpovědět
@ajagachova Na fotkách je vidět, že máte dům jakoby utopený v terénu a ty mapy končí ve výšce té zeminy. Přijde mi, že když by jste odhrábli tu zeminu do ztracena, tak začne proudit vzduch a ta vlhkost (kondenz) by mohla zmizet, nebo alespoň ustoupit směrem dolů. Je to jen moje úvaha.
Odpovědět
Profilova fotka
@specnaz84 máme to takhle druhou zimu, nic se nezměnilo na stavbě, staví firma. a já tohle chci pořešit, než se například dá zateplení. Nejde mi do hlavy, že lonskou zimu se nic takovýho neobjevilo...... vím, že by to mělo být dávno zaděláno polyšem a zeminou je to takhle rok a pul. bohužel nevím jaký je to asfl, pás a výrobce :(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý večer, chce se mi z tohoto dotazu brečet, nemám na to, jedná se o dešťovou vodu, stačí se podívat na mokrý okolní terén a výšku odrážené a spadené vody. Hezký večer. A prosím je tam více chyb, ale vím také jak jsem stavěl, byla to hrůza, neberte to jako kritiku, jen odpověď. Děkuji. Pepa 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@ateliersedlak můžete to více rozebrat, co vše je špatně? nyní máme již zatepleno 90cm pod terén a máme nopovou folii. mebo by byýt snad vše ok.díky
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?