Jakou firmu doporučíte na hrubou stavbu?

Dobrý den, potřebovala bych poradit, kterou firmu oslovit na postavení bungalovu ze zdiva, cca 4+1, okres Moravskoslezký kraj? Firem je hodně, ale spíše na dřevostavby.. Dívala jsem se na internet, ale žádná firma mě nějak extra neoslovila...a když už, tak z daleka.. ( Energy domy, RD Rýmařov, apod..) Prosím o Vaše doporučení, zkušenosti, apod. Děkuji!
Odpovědět
Zdravím, já aktuálně stavím, nechal jsem si naceňovat u 4řech firem,aktuálně se montuje střecha... firma z Bystřice, ale pokud potřebujete stavět rychle, tak budou moci nejdříve v dubnu 🙂
Odpovědět
@s0t0 Tak úplně nespěcháme, a co to je prosím za firmu? 🙂
Odpovědět
VHservis, na internetu najdeš odkaz, ale na prezentaci na webu moc nedají , majitel je starší a i sám reálně staví, z pohledu jednání atd nemám zatím problém ...tuk tuk
Odpovědět
Doporučuji ,, svépomocnou firmu." U mne : základové pasy, deska, odpady, obvodové zdivo, strop. Beton z betonárky, krov zhotoven na CNC stroji. Montáž firmou, jelikož 6 trámů bylo nad moje síly. Střešní plášť společně s pokrývačem. Okna firmou, aby byla platná záruka. Počítám s natažením elektro, zapojení elektrikář kvůli revizi. Další práce dle možností , které lze udělat svépomocně.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?